Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеулік · Автожуу

Инпавто

Рейтинг 4,3
190 баға
21:00-ге дейін ашық
+7 (495) 120-44-41
Телефон нөмірін көрсету
Московский, улица Хабарова, 2 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Автожуу Инпавто, Мәскеулік, фото
Автожуу Инпавто, Мәскеулік, фото
Тағы 21
Шолу
Фотосурет
31
Пікірлер
93
Ерекшеліктер

Мекенжай

Московский, улица Хабарова, 2этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (495) 120-44-41
Телефон нөмірін көрсету
inpauto.com

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Филатов Луг
4,3 км
Филатов Луг
Улица Хабарова, 2
350 м
4
Улица Хабарова, 2Улица Атласова3-й микрорайон МосковскогоБассейнРадужный проезд
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Wi-Fi
Салонды химиялық тазалау
Құлау-түйісу бұрышы
Жылтырату
Шанақты жөндеу
Базалық сервистік қызмет көрсету
Шина құрастыру
Жуу
Жуу:жанасусыз, қолмен, кешенді, қозғалтқышты
Шанақты жуу құны:бастап 900 р.
Жұмыс турлері:жылтырату, қозғалтқышты жөндеу, автоматты беріліс қорабын жөндеу, Тежеуіш жүйесін жөндеу, автокондиционерді толтыру және жөндеу, автокөлікті бояу, майларды ауыстыру
Автомобиль маркасы:жеңіл
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

13:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Fit Service
Рейтинг 4,5
Тойота Сервис Румянцево
Рейтинг 5,0
Sindika Plus
Рейтинг 4,9
Лукомойре
Рейтинг 5,0
Барс
Рейтинг 4,4
Рейтинг 4,3
190 баға
Осы орында бағалаңыз

93 пікір

Әдепкі бойынша
Денис С.
5 деңгейлі қала білгірі
11 наурыз
Отвратительный сервис. В прошлом году отдал машину для замены масла с фильтром. Сегодня, по истечении года менял масло и в ремзоне мастера показали, что пыльник прикручен к юбке бампера на саморезы. Получается сотрудники сорвали пластиковые клипсы, и так как своих не было, то решили под шумок закрутить саморезами. При этом, за 10 лет всегда присутствовал в ремзоне и контролировал процессы, а в прошлом году решил отдать "сервису", а по факту получил "подарок".
Дмитрий Латифов
17 деңгейлі қала білгірі
23 мамыр 2024
Это самый лучший сервис для марки Honda. У меня Хонда Аккорд и обслуживаюсь только у них, сервис D52 (есть страница вконтакте). Сейчас переехали сюда, расширились, добавилась мойка и несколько подъемников, есть сход-развал! Оборудование все новое, но главное классные специалисты ! Я к сто отношения не имею, я по профессии в авиации, но сервис заслуживает внимания! Тебе реально скажут, что нужно сразу менять, а что можно отложить. Ваша машина для них как своя, очень доброжелательное отношение! Хотел бы попросить руководство по возможности сменить диваны в зоне клиентов, не очень удобные. Понимаю что для открытия нужны колоссальные средства, но в перспективе я бы сменил. За всю историю в D52 менял на двигателе цепь, сегодня левый приводной вал, подшипник правого колеса! Во всех случаях работа на пять!!! Фирменным сервисам хонда не доверяю, а D52 лично я доверился!!!
1
Антон Ф.
8 деңгейлі қала білгірі
30 қаңтар 2024
1 звезда - поменяли масло, относительно быстро 2 звезда - разрешили постоять рядом при работе (хотя может и не по регламенту) 3 звезда - чисто, аккуратно "-" заплатил за диагностику, в ходе которой не смогли выявить причину стука в подвеске, хотя, прокатившись на авто подтвердили стук "-" при замене масла прокладку фильтра не смазали маслом PS. Есть хранение шин. Правда хранятся они в стопке
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі