Іздеу
Маршруты
Карты · Тбилиси · Қонақ үй

Hotel Avlabari

Рейтинг 4,5
48 баға
Жұмыс кестесі көрсетілмеген
+995 593 39 33 11
Телефон нөмірін көрсету
Тбилиси, улица Авлабари, 26
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Қонақ үй Hotel Avlabari, Тбилиси, фото
Қонақ үй Hotel Avlabari, Тбилиси, фото
Тағы 9
Шолу
Фотосурет
19
Пікірлер
21
Ерекшеліктер

Мекенжай

Тбилиси, улица Авлабари, 26
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+995 593 39 33 11
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

ავლაბარი
290 მ
2
ავლაბარი300 არაგველითავისუფლების მოედანი
ჰამლეტ გონაშვილის ქუჩა
188 მ
4
ჰამლეტ გონაშვილის ქუჩაკონსტანტინე ერისთავის ქუჩამ/ს ავლაბარიღვინის აღმართიევროპის მოედანი
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тұрақ
Wi-Fi
Фен
Саябақ жанында
Орталықтың жанында
Тоңазытқыш
Кір жуатын орын
Душ
Мини-бар
Интернетке қолжетімділік:қонақ үй аумағында
Орталыққа дейінгі қашықтық:2 км-ден аз, 3 км-ден аз, 5 км-ден аз
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Bioli Wellness Resort
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,5
48 баға
Осы орында бағалаңыз

21 пікір

Әдепкі бойынша
Анна Романовская
5 деңгейлі қала білгірі
13 маусым 2025
Если вы привыкли к какому-то комфорту - отель ужасный! Когда приехали заселяться, оказалось, что хозяева решили сделать «небольшой ремонт» и перекрасить отель. Все в свежей краске, пройти невозможно, крики работников… почему нельзя было закрыть отель на 2 дня, остается загадкой. Сам отель потрепанный, мебель старая, воняет нафталином, кондиционер не работал, холодильник тоже, в душе грязная плитка, никаких средств гигиены. На балконе живут голуби, там же все в их отходах, выйти невозможно. Мы посмотрели на все это, собрали вещи и сбежали в соседний отель, потому что даже находиться внутри противно…. Никому не рекомендую!
1
Андрей N.
23 деңгейлі қала білгірі
18 қыркүйек 2025
Сейчас там. Номер большой, но совершенно неудобный, выходящий во двор домов, где сейчас лает тупая молодая собака. Орут соседи из соседнего впритык дома. В мой номер не заходили служащие отеля (если они есть) ни разу. Живу уже третий день. Мусор не выносили ни разу, не говоря о полотенцах. Стены картонные. Квартал старый и грязный. Не рекомендую!!!
АЛЛА СИТНИКОВА
9 деңгейлі қала білгірі
4 сәуір 2025
Очень гостеприиимные хозяева Светлана и Вадим!!!Были несколько лет назад и до сих пор помним гостеприимство 'чистоту и очень вкуссные завтраки из фермерских продуктов 'которые готовила сама Светлана !Просто превосходно!Отправляли в этот отель своих друзей (и не одних)Они очень довольны!!!В самом сердце Тбилисси!Р.s.Светлана'оч. Хотелось бы Ваш телефон(к сож. С заменой телефона на новый куда то исчез)А Вадим теперь не доступен по звонкам!Опять хотим к Вам отправить друзей❤
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі