Іздеу
Маршруты
Карты · Челябинск · Химиялық тазалау · Hellocare

Hellocare

Рейтинг 4,2
8 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Челябинск, улица 40-летия Победы, 33
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Химиялық тазалау Hellocare, Челябинск, фото
Химиялық тазалау Hellocare, Челябинск, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
5
Пікірлер
6
Ерекшеліктер

Мекенжай

Челябинск, улица 40-летия Победы, 33
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Улица 40-летия Победы
154 м
4
Улица 40-летия ПобедыУниверсамПоликлиникаУлица 250-летия ЧелябинскаУлица Чичерина
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Жеткізу
Аква тазалау
Химиялық тазарту:аяқ киімдер, тері және күдері
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Блиц-клининг
Рейтинг 4,6
АвтоЕвропа
Рейтинг 4,4
Арт шторы
Рейтинг 4,4
КлинКов
Рейтинг 4,9
Феникс
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,2
8 баға
Осы орында бағалаңыз

6 пікір

Әдепкі бойынша
А
Анонимді пікір
26 сәуір 2019
Не поставила бы ни одной звезды. Сдала пальто на читку, срок обозначили 7 дней. В итоге спустя 9 дней, по словам администраторов, пальто не было готово. На 11 день заставила при мне позвонить и узнать о готовности, как оказалось оно было готово и давно, просто его не забирали. На этом не закончилось!!! Пальто оказалось испорчено: гладкая ткань стала ворсистой, а размер как минимум на меньше. На претензию мне ответили, что они не за что не отвечают, но могут передать подрядчику на растяжку. Т.е. вещь они берут, а ответственности не несут и работы выполняют ужасно. Советую обходить их стороной!!!
1
4
Юлия
4 деңгейлі қала білгірі
13 қараша 2019
Относила 2 пары обуви - одни туфли на покраску и сапоги на замену набоек.все понравилось. теперь всегда к вам 😊 Спасибо за проделанную работу!Качество на высоте😏
Маша Пономарёва
2 деңгейлі қала білгірі
14 қараша 2019
Хотела бы очень поблагодарить вашу химчистку. Принесла сапожки все сделали как я и хотела! Ребята, вы сделали мой день! Мои сапожки блестят и выглядят круче, чем когда я их купила в магазине. Это космос 🚀 Ставлю 4,потому что была небольшая задержка по времени,но даже и время ничего не говорит после такого результата!успехов!
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі