Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Автожуу

H2O

Рейтинг 3,9
641 баға
Тәулік бойы
+7 (812) 499-77-63
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, улица Савушкина, 116Б
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Автожуу H2O, Санкт‑Петербург, фото
Автожуу H2O, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 23
Шолу
Фотосурет
33
Пікірлер
310
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, улица Савушкина, 116Б
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (812) 499-77-63
Телефон нөмірін көрсету
mojka-h2o.ru

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Беговая
890 м
2
БеговаяЗенитСтарая Деревня
Яхтенная улица
163 м
4
Яхтенная улицаУлица СавушкинаТорговый комплекс ЛентаСтанция метро БеговаяЯхтенная
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жуу:жанасусыз, қолмен, туннелдік, өзін-өзі қызмет ету
Шанақты жуу құны:80–140 р.
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай
Жуу аймақтарының саны:6
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

02:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Мой Сам!
Рейтинг 4,1
Мойка М3
Рейтинг 4,9
Мойка М3
Рейтинг 5,0
Мой Сам!
Рейтинг 4,1
Ru_Wash
Рейтинг 4,9
Рейтинг 3,9
641 баға
Осы орында бағалаңыз

310 пікір

Әдепкі бойынша
Svetlana L.
8 деңгейлі қала білгірі
5 ақпан
Мойка отвратительная, особенно зимой. Теплой воды нет, всегда наросты льда, часто просто закрыты все отделения, время бежит быстро (раньше можно было за 100р ополоснуть машину), сейчас 100р хватает ровно на половину. Напор слабый. Не понятно чем занят персонал, там всегда грязно. Пользуются тем, что рядом ЖК + гипермаркет.
6
Роман Ю.
23 деңгейлі қала білгірі
14 маусым
Качество мойки с каждым годом хуже и хуже. Заехал отбить от мошек, мало того - что время как сумасшедшее летит и не успеваешь даже за 100р пену нанести, так как она пока включится и начнет пенить - качество пены ужасное. Ничего не смывает. Так и режим воды - ополаскивание тоже невероятно быстро идёт таймер, напор тоже не лучший увы! Такое место шикарное и так плохо обслужена мойка! Хотелось бы чтобы владельцы хоть немного ухаживали за мойкой, правда - этого очень не хватает. Про то, что щеток для колес нет > молчу.
Сергей Сергеев
4 деңгейлі қала білгірі
21 ақпан
Подтверждаю все негативные отзывы ниже. Просто треш. Мылся в -2, по колено во льду, каше, песке и тп. Обувь непонятно как чистить, себе дороже в итоге. Кое как намыл за 300₽, но после такого стресса и бесплатно не надо. И толпы машин хотят сэкономить. Куда все едут непонятно видимо как я впервые попробовали. Обходите стороной!!! Лучше за 800₽ на нормальной мойке, нервы сбережете
3
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі