Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Жемістер және көкөністер дүкені

Грядка

Рейтинг 3,9
243 баға
22:00-ге дейін ашық
Санкт-Петербург, Малый проспект Васильевского острова, 67, корп. 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Жемістер және көкөністер дүкені Грядка, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 27
Шолу
Фотосурет
37
Пікірлер
98
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Малый проспект Васильевского острова, 67, корп. 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  3
Где покупать сыр
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Приморская
1,6 км
2
ПриморскаяГорный институтВасилеостровская
Улица Шевченко
142 м
4
Улица ШевченкоМалый проспект В.О.Гаванская улица / Малый проспект В.О.Малый проспект В.О. / Наличная улицаШкиперский проток
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

11:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Самолет
Рейтинг 5,0
Рейтинг 3,9
243 баға
Осы орында бағалаңыз

98 пікір

Әдепкі бойынша
Наталья В.
16 деңгейлі қала білгірі
1 қазан 2025
Зашла впервые и была приятно удивлена. Купила ящик черри по 99 руб за кг!! Очень сладкие, пойдут на вяление, зимой будет очень вкусно. Груша сезонная тоже порадовала, внешне выглядела не оч презентабельно, но аромат и вкус решает. Лук белый отличный, редис и картошка тоже. Буду заходить к Вам еще. Да, есть не оч хорошие овощи и фрукты, но их никто брать не заставляет. Выбор есть, за эту цену просто прекрасно.
Варвара Саженкова
5 деңгейлі қала білгірі
8 шілде 2025
Живу здесь два года, ходила всегда в этом магазин за фруктами, съедала за 1-2, дольше лучше их не держать, быстро портится. Сегодня зашла, на кассе на секунду завис телефон (буквально), продавщица начала кричать, раз десять сказала «оплачиваете скорее, вы всех задерживаете»– на кассе никого кроме меня не было. Ещё что-то пробурчала про детей в телефоне (я взрослый человек). Просьба объяснить начальство персоналу, как следует общаться с покупателями
5
Татьяна Д
13 деңгейлі қала білгірі
20 шілде 2024
Очень люблю этот магазин. Всегда поддерживают свежесть фруктов/овощей, перебирают постоянно (в тех же пятерочках не видела, чтобы это делали). Цены- конечно, самое приятное это цены. Вкуснющие черри за 1кг 299₽- ну просто сказка . Кило по цене упаковки сетевых магазов. Яблочки хорошие с возможностью подобрать любимый сорт, кило бэби-картофеля за 59₽ также моя находка в этом магазине) по сезону всегда найду пару-две пары овощей/фруктов. Сейчас вон дыньку торпеду покупаю с ужвоовсльвним вкуснющую. Очень довольна, с удовольствием посещаю его еженедельно (жаль, что приходится чуток далековато топать от дома)
6
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі