Іздеу
Маршруты
Карты · Мейрамханалар

Греча Lounge Bar

Рейтинг 4,9
132 баға
12:00-ге дейін жабық
+94 774 11 07 14
Телефон нөмірін көрсету
Южная провинция, Унаватуна
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана Греча Lounge Bar, , фото
Тағы 69
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
79
Пікірлер
78
Ерекшеліктер

Мекенжай

Южная провинция, Унаватуна
Бағыт

Контактілер

+94 774 11 07 14
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

12:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Дәретхана
Картамен төлеу
Wi-Fi
Жазғы дәліз
Өзіңізбен бірге кофе
Итпен мүмкін
Орташа шот:800–2500 р.
Бағалар:биік
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, электронды ақшалармен, банктік аударым бойынша, Жылдам төлем жүйесі
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

05:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,9
132 баға
Осы орында бағалаңыз

78 пікір

Әдепкі бойынша
Ольга Камбулова
7 деңгейлі қала білгірі
10 қаңтар
Греча! Вы такие молодцы, еда лучшая что пробовали - том ям, греча, бургер, салаты, осьминог! Чуть позже и на борщ заедем. Обслуживание быстрое, меню на русском! За пачку гречи презент :) Спасибо официанту, который очень хорошо говорит по русски.
1
viboli1
13 деңгейлі қала білгірі
28 желтоқсан 2025
Из плюсов вкусная еда и понятное меню и чек на русском языке. Можно обменять гречку на блюдо, что мы и сделали. Заказали 3 блюда и запоатили за два. Дальше минусы! Цена блюд высокая и маленькие порции. Также плата за обслудивание 10 процентов . За неоплаченные блюда также 10 процентов . Стоимость каждого блюда выше 3000 за небольшую порцию. В итогое заплатив 4000 мы слегка перекусили. Для сравнения в других заведениях мы заказывали 2 блюда на двоих в среднем на 4-5000 и наедались . На 5000 на пляже отеля Аралия можно поесть 2 блюда из лосося.
Евгений Порицкий
11 деңгейлі қала білгірі
9 наурыз 2025
Известный среди русских туристов ресторан, поэтому по прибытию посетили именно его, т.к. читали отзывы. Найти его оказалось просто, находится на главной прогулочной улице и имеет броскую рекламную вывеску. Посетителей достаточно много, но места всегда есть. Заказали блюда из тунца, так как это наиболее рекламируемая еда. Нам понравилось. На пляже от ресторана имеются шезлонги, можно пользоваться при заказе блюд в ресторане и это входит в стоимость заказа. Мы не останавливались только на одном ресторане, так как там их великое множество и хотелось разнообразия. Можем рекомендовать его всем туристам.
2
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі