Іздеу
Маршруты
Карты · Гродно · Мейрамханалар

Гранат

Рейтинг 4,2
200 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+375 29 551-11-21
Телефон нөмірін көрсету
Гродно, Мостовая улица, 31 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана Гранат, Гродно, фото
Мейрамхана Гранат, Гродно, фото
Тағы 30
Шолу
Жаңалықтар
30
Фотосурет
40
Пікірлер
63
Ерекшеліктер

Мекенжай

Гродно, Мостовая улица, 31этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Администратор
+375 29 551-11-21
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Советская площадь
218 м
4
Советская площадьОбластное объединение профсоюзовУлица Парижской КоммуныГуманитарный колледжАвтовокзал
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Орташа шот:50–7059 бел.руб.
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ас үй:еуропалық, аралас
Жеткізу түрі:әдепкі жоқ
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

18:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

KFC
Рейтинг 4,5
KFC
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,2
200 баға
Осы орында бағалаңыз

63 пікір

Әдепкі бойынша
Evbabenko22russ
12 деңгейлі қала білгірі
30 қыркүйек 2022
Проходили мимо данного заведения, увидели надпись бизнес-ланч, подумали сейчас быстро покушаем, выбрали из обеденного меню, но в итоге ждать пришлось более 30!!! минут, к еде претензий нет красивая подача вкусно, но блин 30 минут ждать бизнес ланч, я понимаю такое ожидание когда заказываешь по меню, но бизнес ланч где всего 3 варианта еды???
3
1
Диана Юсеф
7 деңгейлі қала білгірі
1 мамыр 2022
Заведение пустышка: оболочка красивая (интерьер) - внутрянка никакая (сотрудники и еда) Заказала боул: рис совершенно безвкусный, вода с огурцов натекла вниз и все все ингредиенты стали солеными. Понравился только малиновый чай с манго. Советую найти место для отдыха получше.
3
1
Аляксандр
12 деңгейлі қала білгірі
9 мамыр 2021
Были с женой в данном заведении, когда посещали Гродно. Обслуживание оставляет желать лучшего. Меню ждали 10 минут. Коктейль готовили 15 минут, бокал пива наливали 20 минут! Это вообще нормально!? Администратор сослалась на большую загруженность, но занято было только 50% столиков. Это просто ужас. По поводу кухни, есть вопросы. Блюда были пресные, хотя это сугубо наше мнение. Есть и положительные моменты: приятная фоновая музыка; чисто; есть крем для рук в туалете. Надеюсь данный отзыв будет услышан и поможет развитию данного заведения.
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі