Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу және Мәскеу облысы · Дәріханалар

Горздрав

Рейтинг 4,3
185 баға
08:30-ге дейін жабық
8 (800) 700-93-00
Телефон нөмірін көрсету
село Дмитровский Погост, Рабочая улица, 11
Сақтау
Қолданбаны жүктеп алу
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Дәріхана Горздрав, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Дәріхана Горздрав, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Тағы 1
Шолу
Жаңалықтар
2
Фотосурет
3
Пікірлер
52
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Эссенциале форте Н капс. 300 мг №90
Спазмалгон табл. №20
Вольтарен эмульгель 2% 100 г
Фенистил гель 50 г
Максилак №10 капс.
Фестал табл. кишечнораств. п.о. №40
Кардиомагнил табл. п.о. 75 мг №100
Магне В6 форте табл. п.о. №100
Аквалор спрей софт дуо для детей и взрослых 150 мл
Амиксин табл. п.о. 125 мг №6
Есть противопоказания. Посоветуйтесь с врачом.

Мекенжай

село Дмитровский Погост, Рабочая улица, 11
Бағыт

Контактілер

8 (800) 700-93-00
Телефон нөмірін көрсету
gz.ru

Жұмыс уақыты

08:30-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Лицей
850 м
1
ЛицейАвтостанция Дмитровский Погост
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Дәрі-дәрмектерді жеткізу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

04:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
185 баға
Осы орында бағалаңыз

52 пікір

Әдепкі бойынша
Лариса
7 деңгейлі қала білгірі
11 қыркүйек 2024
Отвратительное обслуживание.Не персонал, а роботы.Очень медленное обслуживание, из за этого постоянная очередь. У людей в этом населенном пункте нет выбора, так как это единственная аптека где можно купить лекарство после 15 часов.Фармацевт не знает где находится лекарство, как будто в первый раз.Непонятно просто работают не первый день. Это или склероз или непрофессионализм.А ещё у меня создаётся иногда впечатление что это делается преднамеренно, куда смотрит руководство непонятно.Иногда не могут найти даже товар заказанный через приложение.Нигде не встречала такой персонал в аптеке.
3
Ұйым жауабын қарау
Marie .
3 деңгейлі қала білгірі
11 наурыз 2025
Ужасный персонал, вечно пытается втюхать непонятно что, куча ненужных вопросов, сами не знают что продают, складывается впечатление, что просто набрали зевак с улицы и они как торгашки стоят и впаривают, необходимо проверить людей на наличие образования, можно ли их вообще допускать до фармацевтики!
2
Ұйым жауабын қарау
Руслан Гуликеев
14 деңгейлі қала білгірі
16 маусым
В принципе, нормальная аптека, если заказать онлайн и потом забрать заказ. В последнее время фармацевты стали более-менее навязчивые . В общем хорошая аптека.
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі