Іздеу
Маршруты
Карты · Королёв · Дәріханалар

Горздрав

Рейтинг 4,3
267 баға
22:00-ге дейін ашық
8 (800) 700-93-00
Телефон нөмірін көрсету
Королёв, улица Дзержинского, 16/1
Сақтау
Қолданбаны жүктеп алу
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Дәріхана Горздрав, Королёв, фото
Дәріхана Горздрав, Королёв, фото
Тағы 3
Шолу
Жаңалықтар
2
Фотосурет
13
Пікірлер
80
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Эссенциале форте Н капс. 300 мг №90
Спазмалгон табл. №20
Вольтарен эмульгель 2% 100 г
Фенистил гель 50 г
Максилак №10 капс.
Фестал табл. кишечнораств. п.о. №40
Кардиомагнил табл. п.о. 75 мг №100
Магне В6 форте табл. п.о. №100
Аквалор спрей софт дуо для детей и взрослых 150 мл
Амиксин табл. п.о. 125 мг №6
Есть противопоказания. Посоветуйтесь с врачом.

Мекенжай

Королёв, улица Дзержинского, 16/1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 700-93-00
Телефон нөмірін көрсету
gz.ru

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Больница
229 м
4
БольницаУлица СувороваБиблиотекаКоммунальная улицаСтанция Болшево
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Дәрі-дәрмектерді жеткізу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

14:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
267 баға
Осы орында бағалаңыз

80 пікір

Әдепкі бойынша
Гуманюк Руслана Олеговна
4 деңгейлі қала білгірі
1 ақпан 2025
Покупала в этой аптеке Коллаген. Во первых, у них постоянно акции, что приятно. Во вторых, консультация была на высшем уровне: все объяснила ,молоденькая девушка , очень доходчиво, мне захотелось приобрести товар. Пропила , действительно работает! Хрустеть перестала, это очень ощутимо! Ногти и волосы стали лучше, тоже заметила. Да, кожа на лице, улучшилось состояние. Так что препарат качественный. Там у них много чего есть, для улучшения функций организма. Ещё вернусь. Советую. Доверяю.Спасибо всем, кто с заботой относится к нашему здоровью.
2
1
Ұйым жауабын қарау
Алина Рогожина
7 деңгейлі қала білгірі
5 ақпан
Ужасная аптека ,там очень дорого ,скидки это так привлечь покупателей,сегодня свекровь набрала там лекарств на 2030 рублей ,дала молодому человеку 5000 тысяч ,он попросил мелочи которой не было и без слов молча забрал у неё лекарства ,без словно разложил на место и начал принимать другого покупателя! Это что за высокомерие я не пойму? Если нет мелочи ,то всё, покупателю не могут уже объяснить что нет сдачи ,сходите разменяйте денежку. проще молча послать ?
Ұйым жауабын қарау
Николай Купцов
4 деңгейлі қала білгірі
6 желтоқсан 2025
Не ходите сюда., наценки больше чем в два раза. Покупал здесь капли для глаз за полторы тысячи, а в аптеке через дорогу они 600 рублей., еще и возврат не делают., хотя подошёл через пару минут.
1
1
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі