Іздеу
Маршруты
Карты · Ташкент · Кафелер · Giotto

Giotto

Рейтинг 5,0
86 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Аккурган, 21А
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кафе Giotto, Ташкент, фото
Кафе Giotto, Ташкент, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
6
Пікірлер
30
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Аккурган, 21А
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Hamid Olimjon
1,23 km
2
Hamid OlimjonPushkinMinor
Yoshlik sport-sogʻlomlashtirish markazi
229 m
4
Yoshlik sport-sogʻlomlashtirish markaziDarxon maydoniYuristlar malakasini oshirish markaziDarxon kafesiBojxona kolleji
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

14:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Cake Lab
Рейтинг 5,0
Cake Lab
Рейтинг 4,9
Bellissimo Pizza
Рейтинг 4,8
Cake Lab
Рейтинг 5,0
Bellissimo Pizza
Рейтинг 4,7
Рейтинг 5,0
86 баға
Осы орында бағалаңыз

30 пікір

Әдепкі бойынша
R K
18 деңгейлі қала білгірі
30 қараша 2022
Всегда вкусно и уютно, точно как и в Италии, сине-белое. Широкий ассортимент: мороженого, пирожных, вафель, шоколада. Рай для сладкоежек. В этом филиале довольно таки удобно, есть места на террасе, и недавно они расширили помещение, там теперь ещё лучше. Цены, учитывайте, что где красиво там и дорого, но там более менее приемлемо, а главное вкус соответствует и качеству и цене!!
3
Akobir Erkinov
7 деңгейлі қала білгірі
26 қараша 2021
Как место, где можно посидеть с друзьями или семьёй отлично. Спокойная обстановка, персонал добродушный. Основное то что у них более менее их фишка это вафли, но что касается остальной выпечки и сладостей туши свет. Совсем беда. Притерно сладкое и что ещё не нравится сухое, слишком сухое. Не до такой степени, как сухарики, но в целом их пирожные весьма на любителя Брали пирожное, название не помню, но в составе были орехи и постоянно из пирожного выходила ореховая скорлупа( да это бывает, может одна прошла) но из пирожного вышла вроде 3. Так и себе зубы сломать легко. После этого было разочарование и с тех пор пока не заходили туда.
2
1
Наргиза Зуфарова
15 деңгейлі қала білгірі
15 қараша 2022
Мне здесь нравится всё уютно. Персонал любезный. Атмосфера хорошая. Вафли и мороженое тоже вкусно .
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі