Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург және Ленинград облысы · АЖҚС

Газпромнефть

Рейтинг 4,7
1213 баға
Тәулік бойы
8 (800) 700-51-51
Телефон нөмірін көрсету
Ленинградская область, Тосненский район, Тельмановское городское поселение
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

АЖҚС Газпромнефть, Санкт‑Петербург және Ленинград облысы, фото
АЖҚС Газпромнефть, Санкт‑Петербург және Ленинград облысы, фото
Тағы 20
Шолу
Фотосурет
30
Пікірлер
286
Филиалдар
Ерекшеліктер
АИ 92
65,75
АИ 95
70,48
АИ-98
–
ДТ
79,86
АИ 95+
72,48
АИ 100
98,18
СУГ
32,99
MultiGo деректері бойынша 20 маусым 2026 жаңартылды

Мекенжай

Ленинградская область, Тосненский район, Тельмановское городское поселение
Бағыт

Контактілер

8 (800) 700-51-51
Телефон нөмірін көрсету
www.gpnbonus.ru

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Дәретхана
Картамен төлеу
Дүкен
Дәмхана
Бейілділік картасы бойынша бонустар
Кейінгі төлем
Жылдамдық ОТБ
Жанармай:АИ-92, АИ-95, АИ-100
Отын карталары төлем үшін:ГазпромНефть
Машиналарға қызмет көрсету:шиналарды айдау, әйнектерді жуу, жуу сұйықтығын толтыру, автошаңсорғыш
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады
Рейтинг 4,7
1213 баға
Осы орында бағалаңыз

286 пікір

Әдепкі бойынша
Igor Yu
30 деңгейлі қала білгірі
4 мамыр
Норм топливо, приветливый персонал, внутри чисто. Радует наличие блюд из Азбуки вкуса по приемлемой цене. За эту идею отдельное спасибо 😉! Выигрываете в этом плане по сравнению с конкурентными заправками на м11.
Ұйым жауабын қарау
Закон
6 деңгейлі қала білгірі
9 наурыз 2025
Ну как сказать….. Газпром как Газпром. Плюс: это расположение - первая заправка Газпрома со стороны Санкт-Петербурга после съезда на платную дорогу М11 в сторону Москвы. Большая стоянка, чисто внутри, много кофемашинок)))) (не надо стоять и ждать кого-то кто наливал бы перед вами кофе). А вот на кофе экономят не только на этой заправке, а во всей сети! Это не кофе ребята, это либо преимущественно вода (американо), либо преимущественно молоко (капучино, флэтуайт). Где кофе???? И чего оно прям кислое??? Что за зерна вы используете? Многие действительно в дороге хотят попить кофе, тем более за рулем…. А получается пьешь кислую воду. С молоком не так ощущается. P.S. я не добавляю сахарный песок. Чего то надо с этим делать.!
3
1
Геннадий
12 деңгейлі қала білгірі
6 қазан 2025
Обычно за год езжу в Подмосковье раза 3 - 4. Всегда здесь заправляюсь бензином, т.к. на М11 трудно рассчитывать места заправки и на М11 разумно выезжать с полным баком. Ни разу проблем не возникало; качество бензина нормальное (машина ничего плохого не "видит"). Всё остальное то же прилично. Пожалуй, автомобилистам культуры не хватает: заправятся и едят не отъезжая от колонки.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі