Іздеу
Маршруты
Карты · Омбы · АЖҚС

Газпромнефть

Рейтинг 4,4
639 баға
Тәулік бойы
8 (800) 700-51-51
Телефон нөмірін көрсету
Омск, улица 10 лет Октября, 180, корп. 5
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

АЖҚС Газпромнефть, Омбы, фото
АЖҚС Газпромнефть, Омбы, фото
Тағы 4
Шолу
Фотосурет
14
Пікірлер
160
Филиалдар
Ерекшеліктер
АИ 92
60,88
АИ 95+
66,95
АИ-98
–
ДТ
78,67
АИ 100
84,77
СУГ
22,90
MultiGo деректері бойынша 22 маусым 2026 жаңартылды

Мекенжай

Омск, улица 10 лет Октября, 180, корп. 5
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 700-51-51
Телефон нөмірін көрсету
www.gpnbonus.ru

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

ПАТП № 1
156 м
4
ПАТП № 1По требованиюЗавод имени ПоповаАвтосервисРелеро
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Дәретхана
Картамен төлеу
Дүкен
Дәмхана
Жылдамдық ОТБ
Бейілділік картасы бойынша бонустар
Жанармай:АИ-95, АИ-92, АИ-100, Пропан
Отын карталары төлем үшін:ГазпромНефть
Машиналарға қызмет көрсету:автошаңсорғыш, әйнектерді жуу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Жанындағы ұқсас орындар

Топлайн
Рейтинг 4,9
Юнигаз
Рейтинг 4,4
Топлайн
Рейтинг 4,8
Юнигаз
Рейтинг 4,6
СибирьГазСервис
Рейтинг 4,0
Рейтинг 4,4
639 баға
Осы орында бағалаңыз

160 пікір

Әдепкі бойынша
Сан Саныч
8 деңгейлі қала білгірі
15 маусым 2025
Персонал вежливый, очереди редко бывают, в целом везде чисто, как и на большинстве заправок Газпрома. Им не хватает оповещать пользователей их приложения о том, когда газо - бензовозы приезжают и она закрыта. Не так редко бывает, приезжаешь к ним - закрыто. Это бесит
1
Сергей Дворянинов
11 деңгейлі қала білгірі
29 сәуір
Всегда хороший уровень обслуживания и вежливый персонал, готовый прийти на помощь и разобраться со всеми вопросами, посоветовать как выгоднее платить или потратить баллы
Ұйым жауабын қарау
Андрей
30 деңгейлі қала білгірі
27 мамыр 2025
Честно, уже накопилось. Устал от того, что то место, где я люблю заправляться очень часто закрыто на прием топлива, либо пересмену. Сегодня еду в 17:08, мне не совсем по пути. Поехал специально, чтоб заправиться, потому что бензина в баке мало. Эта заправка самая близкая к дому. В очередной раз оказалась закрыта. Я зачем ехал сюда? Мне больше делать нечего, чтоб стоять ждать пол часа пока перерыв закончится? Как-то можно в 21 веке сделать так, чтоб заправка работала всегда? Так уж совпадает, когда сюда специально едешь, то очень часто закрыто. Просто бред. У меня нет времени по 10 раз заезжать на заправки и выглядывать когда она откроется. Я заливаю всегда полный бак и езжу пока лампочка не загорится. А когда лампа загорается, вообще не вариант кататься по городу искать какая заправка открыта. Надеюсь инженеры этой компании когда-нибудь внедрят какие-то сверхновые технологии, которые позволяют по пять раз не закрывать на пол часа заправку за день.
3
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі