Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Азық-түлік дүкені

Гастроном

Рейтинг 4,2
168 баға
Ашылуына дейін 16 мин
Москва, улица Героев Панфиловцев, 8, корп. 1 · этаж 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік дүкені Гастроном, Мәскеу, фото
Азық-түлік дүкені Гастроном, Мәскеу, фото
Тағы 14
Шолу
Фотосурет
24
Пікірлер
68
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, улица Героев Панфиловцев, 8, корп. 1этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Ашылуына дейін 16 мин
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  5
Где покупать шоколад
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Сходненская
294 м
2
СходненскаяПланернаяТушинская
Улица Бубнова
235 м
4
Улица БубноваУлица ФомичёвойМетро СходненскаяХимкинский бульварУлица Фомичёвой, 8
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

08:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Магнит
Рейтинг 4,3
Магнит
Рейтинг 4,0
ВкусВилл
Рейтинг 4,3
ВкусВилл
Рейтинг 4,4
Пятёрочка
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,2
168 баға
Осы орында бағалаңыз

68 пікір

Әдепкі бойынша
Надежда Ч.
6 деңгейлі қала білгірі
24 қараша 2025
Покупала тут месяца два подряд, все было хорошо или я не замечала. Недавно взяла скумбрию солёную под пиво, мне она не очень понравилась сразу, видно что не очень свежая; полуразложившеся, взяла в итоге и пожалела и выкинула. На днях взяла грудку на 1,600, я попросила перекрутить ее. Меня вначале обманули по стоимости, потом ещё и обвесили, когда я сказала, что тут что-то не так, продавец молча взял пакет с моим уже фаршем добавил до 1,500 и и молча отдал фарш мне. Когда я открыла дома этот фарш, было понятно что это не то, что я брала (прикрепляю фото ) в фарш из "грудки" добавили ещё какой-то, выглядит это как рыгота. Сделала из этого котлеты и оказалось куча костей, а сейчас мне плохо очень. Сложно утверждать, от этого мяса или нет, но то что оно не воняло большой плюс Максимум за овощами и фруктами сюда, под надзором чтоб нормально клали
1
Любовь К.
4 деңгейлі қала білгірі
29 шілде 2025
Единственное что можно покупать в этом магазине фрукты и овощи.В мясном отделе мясо лежит непонятно сколько,уже попахивает.В колбасном,также просрочка ,а ещё и обвешивает продавец полная блондинка.И не понятно,почему на территории продуктового магазина возле продажи мяса,которое находится не в вакуумной упаковке,делают маникюр в малюсенькой комнатке,нарушая все санитарные нормы.Пора звать Роспотребнадзор!!!
1
1
Лусине Езекян
2 деңгейлі қала білгірі
3 қаңтар 2025
Замечательный гастроном, всегда свежее домашнее мясо, колбасный отдел и ещё есть отличная парикмахерская, очень хорошие мастера, рекомендую 👍
4
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі