Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Сән салоны · Fly Lashes

Fly Lashes

547 пікір
Ұйым көшіп кетті
+7 (910) 489-05-53
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Мансуровский переулок, 10, стр. 2
Жаңа мекен-жайды: Москва, Большой Афанасьевский переулок, 6
Өту
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Сән салоны Fly Lashes, Мәскеу, фото
Сән салоны Fly Lashes, Мәскеу, фото
Тағы 97
Шолу
Фотосурет
107
Пікірлер
547
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ұйым келесі мекен-жайға көшті:
Москва, Большой Афанасьевский переулок, 6

Контактілер

+7 (910) 489-05-53
Телефон нөмірін көрсету
taplink.cc

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Парк культуры
590 м
2
Парк культурыПарк культурыКропоткинская
Академия художеств
229 м
4
Академия художествПомеранцев переулокЗачатьевский монастырьСмоленский бульварМетро Парк культуры
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Маникюр
Тұрақ
Картамен төлеу
Педикюр
Сыйлық сертификаты
Хинамен бояу
Алдын ала жазылу
Медициналық педикюр
Онлайн жазылу
Косметологиялық қызметтер:кірпік ұзарту, эпиляция, қастарды түзету, қасты/кірпікті бояу
Эпиляция:шугаринг, kазерлік эпиляция
Жануарлармен кіру:жануарлармен тыйым салынған
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Осы орында бағалаңыз

547 пікір

Әдепкі бойынша
Елизавета Гуляева
4 деңгейлі қала білгірі
6 ақпан
Ходила в данный салон на протяжении 1,5 лет, как только переехала в Москву, сначала все было хорошо, мне все очень нравилось: и маникюр, и педикюр и обслуживание. К обслуживанию и сейчас вопросов нет: администратор очень приветливая и вежливая, всегда предлагает напитки на выбор, но к сожалению, наверное я попала не к очень хорошему мастеру, что мои ногти очень сильно перепилили, что сейчас мне пришлось снять покрытие и восстанавливать ногтевую пластину как на руках, так и на ногах. Работы выглядят очень красиво, я не спорю, но будто бы делается упор только на внешний вид с покрытием, а на здоровье и состояние ногтей внимание не обращается. Делала ламинирование ресниц и брови, осталась очень довольна.
Ұйым жауабын қарау
Елизавета М
4 деңгейлі қала білгірі
17 қаңтар
Мне сделали самый жуткий маникюр в моей жизни, салон ссылается на то, что времени на опрашивание углов не осталось, поэтому такой вариант сделали. Ногти перепилили, фото говорят за себя Очень не рекомендую, ногти просто испортили их Салон думает что это нормальная работа) фото спустя 15 минут после маникюра
2
Ұйым жауабын қарау
Ольга
7 деңгейлі қала білгірі
24 желтоқсан 2025
Делала реснички в этом Салоне)) Все очень приятно и дружелюбно от администратора до мастера) У меня мастер Уля очень внимательная девушка и просто мега аккуратная))) Располагающая обстановка, удовольствие и ещё приятная скидка в день рождения сделали мой вечер)) Спасибо Вам за создание такой теплой и уютной обстановки)))❤️
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі