Іздеу
Маршруты
Карты · Самара · Гүлдерді және байламдарды жеткізу

Флорист

Рейтинг 2,8
27 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (996) 342-90-00
Телефон нөмірін көрсету
Самара, Ставропольская улица, 214
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Гүлдерді және байламдарды жеткізу Флорист, Самара, фото
Гүлдерді және байламдарды жеткізу Флорист, Самара, фото
Тағы 13
Шолу
Фотосурет
23
Пікірлер
6
Ерекшеліктер

Мекенжай

Самара, Ставропольская улица, 214
Бағыт

Контактілер

+7 (996) 342-90-00
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Безымянка
3,2 км
2
БезымянкаКировскаяЮнгородок
Ставропольская улица
184 м
3
Ставропольская улицаСоветская улицаСевастопольская улицаЧеремшанская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Wi-Fi
Құттықтау ашықхаттары
Флорариум
Үйлену тойының флористикасы
Жеткізу
Өзі тасымалдау
Сыйлық қаптамасы
Жеуге жарамды гүл шоқтары, азық-түлік флористикасы
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, электронды ақшалармен, банктік аударым бойынша, қолма-қол ақшасыз, онлайн
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, сыйлықтар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Jules
Рейтинг 5,0
Дом Цветов
Рейтинг 4,6
Илекс
Рейтинг 5,0
Ботаника
Рейтинг 4,9
Флобар
Рейтинг 4,9
Рейтинг 2,8
27 баға
Осы орында бағалаңыз

6 пікір

Әдепкі бойынша
goldlenor
9 деңгейлі қала білгірі
20 сәуір 2022
Муж на др принес в больницу мне стаканчик (как для кофе) с цветами(750 рублей оно того вообще не стоит) , не прошло и дня некоторые цветочки завяли, в общем качество цветов не очень и пахло несвежим...какой ранее был магазинчик,сейчас ерунда какая то, позор!
2
Ұйым жауабын қарау
Юлия К.
2 деңгейлі қала білгірі
29 қаңтар 2021
Отвратительное ощущение осталось после посещения этого цветочного магазина!заходя туда,вы увидите,полулежащую девушку на столе за кассой с очень кислым выражением лица,ни малейшего приветствия. Выбрав цветы отправили оплачивать,пока оплачивала завернули в бумагу цветы,в итоге Даря имениннице,была неприятно удивлена,что у цветов уже опушенная шляпка цветка! Ни кому не посоветую обращаться в этот магазин
2
Елена александрова
3 деңгейлі қала білгірі
13 қазан 2021
Это дно -глубже марианской впадины просто ! Завышенные цены на цветок до абсурда . Вы считаете людей за дураков ,втюхивая этот ужас ? Купила у вас розы по бешеной цене ,эти розы даже сутки не простояли ! При чем получательница сказала ,что эти розы стоят копейки и вообще не стоят тех денег, которые я отдала . Вывод : если вы хотите обрадовать именинника, не покупайте цветы в этой шарашкиной конторе !
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі