Іздеу
Маршруты
Карты · Унеча · Тез тамақтану

Фастфуд

Рейтинг 4,3
344 баға
22:30-ге дейін ашық
Унеча, улица Иванова, 11А
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Фастфуд, Унеча, фото
Тез тамақтану Фастфуд, Унеча, фото
Шолу
Фотосурет
6
Пікірлер
89
Ерекшеліктер

Мекенжай

Унеча, улица Иванова, 11А
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

22:30-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  5
Где поесть в Унече: 5 мест
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Вокзал
165 м
3
ВокзалВокзал УнечаАвтовокзал УнечаУнеча
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

13:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Фастфуд
Тез тамақтану
Рейтинг 3,1
Выпечка Арашан
Тез тамақтану
Рейтинг 3,5
Быстрое питание
Тез тамақтану
Рейтинг 4,0
Инь янь
Суши-бар
Әлі бағалар жоқ
Stardogs
Тез тамақтану
Рейтинг 2,4
Фастфуд
Тез тамақтану
Рейтинг 4,0
Рейтинг 4,3
344 баға
Осы орында бағалаңыз

89 пікір

Әдепкі бойынша
дмитрий стецко
9 деңгейлі қала білгірі
19 мамыр 2025
18 мая заказывали с супругой чикен ролл, креветки в панировке и куриные бедра, остались в ужасном впечатлении,кухня скатилась на самое дно. Чикен ролл оказался из просроченных продуктов,есть такое оказалось невозможно,выкинули. Куриные бедра- порция маленькая и пережаренная на масле ,которое видимо не менялось со времен открытия заведения. Креветки- это просто ужас, маленькие в огромном бесвкусном кляре!!!Порция также маленькая.По факту заплатили за тесто!А вишенка на торте - отсутствие салфеток элементарно , хотя бы одной! Учитывая , что еда навынос и при сумме счета более 1000₽ !!
4
1
Ruslan
5 деңгейлі қала білгірі
22 маусым
Пицца , картошка , сырные палочки и чизбургер на хорошо ! Вкусно и по демократичным ценам..... Те кто ищет изумительный вкус , то добро пожаловать в заведения МСК , но и ценник будет в 4-5 раз выше!
Василий Литвяков
3 деңгейлі қала білгірі
9 желтоқсан 2025
Был в данном заведении проездом несколько раз с женой. Брали исключительно шаурму. Выбор был приличный и кофе на уровне. Было желание появиться там снова. Но последний раз очень разочаровал. Заказали пиццу салями кофе и картошку фри. К последним 2 позициям у меня вопросов нет. А вот пицца оказалась просто ужасной. Показалось что это лютый полуфабрикат который пытались воскресить в духовке. Супер сухая и сыр когда должен был тянуться, но при разогреве просто решил остаться на тесте став с ним одним целым. Отведав такую пиццу сразу стал придирчив к ушатанному интерьеру, ужасному туалету-коридору с настенными любовными признаниями, с холодной водой онли и унитазом который совершил телепорт из какого-то злачного места. В самом кафе холодно, но за-то можно не тратиться на вешалки
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі