Іздеу
Маршруты
Карты · Орынбор · Боулинг-клубы

ФанкиТаун

Рейтинг 4,9
520 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (932) 533-73-63
Телефон нөмірін көрсету
Оренбург, Шарлыкское шоссе, 1/2 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Боулинг-клубы ФанкиТаун, Орынбор, фото
Тағы 218
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
228
Пікірлер
393
Ерекшеліктер

Мекенжай

Оренбург, Шарлыкское шоссе, 1/2этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (932) 533-73-63
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Молл Мармелад
75 м
4
Молл МармеладСтуденческаяСтепной (10 км)Волгоградская улицаИнститут
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Дәретхана
Мүгедектігі бар адамдарға арналған дәретхана
Жеткізу
Картамен төлеу
Тұрақ
Wi-Fi
Боулинг-турнирлер
Алдын ала жазылу
Курьерлерге қамқорлық
Жолдар саны:14
Боулинг ойнау:300–1150 р.
Жануарлармен кіру:жануарлармен тыйым салынған
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

19:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Pro karting
Рейтинг 4,6
Манго Бум
Рейтинг 5,0
Троя
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,9
520 баға
Осы орында бағалаңыз

393 пікір

Әдепкі бойынша
Валерия
4 деңгейлі қала білгірі
16 тамыз 2025
Доброго времени, отличный персонал, и замечательная кухня!!! Зашли сегодня покушать, остались очень довольными и сытыми, разнообразное меню, освежающие напитки! Цены в приделах разумного. Пробовали Том Ям, гренки чесночные, и чикенбургер с картофельными дольками. Такие огромные и вкусные порции не видели нигде, особенно гренки. Огромное спасибо обслуживающему персоналу, еду не пришлось ждать долго, поднесли все горячим!!! Рекомендую данное заведение
1
Ұйым жауабын қарау
Аня М.
2 деңгейлі қала білгірі
5 қаңтар
Ужасно не понравилось. Отмечали там день рождение. Во первых было ооочень жарко и душно, так что не возможно находиться в помещении. Во вторых оочень громко что не возможно разговаривать. Дети не могли перекричать друг друга. Боулинг у нас был забронирован на 14:30, в итоге дорожку подключили с большим опозданием и то только после моего напоминания. Персонал не особо вежливый, по телефону девушка разговаривала с нескрываемым раздрожением. Еше были минусы которые не стану заморачиваться, описывать. Но они были. Мы в разных местах отмечали день рождение, но это первый раз когда не понравилось на столько сильно, причем всем из наших( Жаль, что выбрала это место. Выбирали между аквапарком и фанки тайм, жаль что ошиблись. Испорченое день рождение, еще и за такие деньги((
1
Светлана Никандрова
7 деңгейлі қала білгірі
2 маусым 2025
Отличное место для интересного времяпровождения! Мы были там два раза, хоть меню и не огромное, но есть что выбрать, нам очень понравилась пицца и молочные коктейли. Отмечали детский день рождения, все были в восторге и вымотались по полной программе. Шары можно выбрать с любым весом и отверстиями для пальцев, наличие горки это огромный плюс. Мы еще обязательно вернёмся!
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі