Іздеу
Маршруты
Карты · Городец · Супермаркет

Eurospar

Рейтинг 4,9
3125 баға
07:00-ге дейін жабық
8 (800) 500-13-29
Телефон нөмірін көрсету
Городец, улица Кирова, 25
Сақтау
Қолданбаны орнату
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Супермаркет Eurospar, Городец, фото
Супермаркет Eurospar, Городец, фото
Тағы 3
Крутые скидки в SPAR!
Толығырақ
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
13
Пікірлер
849
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Абонемент на кофе
Пицца
Лапша с курицей
Роллы
Боул с креветками
Салат греческий
Шашлык
Сэндвич с тунцом
Сырники
Блинчики с вишней
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Городец, улица Кирова, 25
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Бесплатная горячая линия
8 (800) 500-13-29
Телефон нөмірін көрсету
myspar.ru

Жұмыс уақыты

07:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Посёлок Мехзавода
186 м
4
Посёлок МехзаводаАвтостанция ГородецСтадион СпартакПосёлок ЛесхозаГородец
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Органикалық өнімдер
Пандус
Фермерлік өнімдер
Өзіңізбен бірге кофе
Мүгедектер арбасында үй-жайға кіруге қолжетімділік:Қолжетімді
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Акция
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

00:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,9
3125 баға
Осы орында бағалаңыз

849 пікір

Әдепкі бойынша
Галина Макарова
8 деңгейлі қала білгірі
16 ақпан 2025
Очень удобный магазин. Можно купить всё в одном месте. Свежее мясо, покупала куриный фарш на котлеты, обычно сама кручу через мясорубку, очень достойный. Не водяной,приятно лепить котлеты и ежики. Котлеты в итоге получились вкусные и сочные! Советую магазин для покупок. А вот доставка в этом магазине не работает совсем. Постоянно опоздания от 2-4 часов. А потом звонят и говорят,что надо отметить заказ,так как нет курьеров. Не было ни разу за два года, чтобы вовремя приехали и привезли продукты. Не советую оформлять доставку, нервы потерпите себе изрядно.
1
1
Роман К
11 деңгейлі қала білгірі
22 ақпан
Давно не был и перемены от лучшего к худшему видны сразу. Такое ощущение, что руководитель сменился ,ну или очень сильно раслабился. Зальная группа забита тележками с товаром, полки при этом пустые и грязные. Найти нужный ценник сложно, его или нет ,или он под другим товаром. На улице. На улице не чищенно, совсем, что тратуар, что парковка. Мне как покупателю всё равно, город там или магазин должен этим заниматься, но считаю, что входная группа и парковка должны быть чистыми, это Спар, а не сельпо.
3
1
Татьяна В.
2 деңгейлі қала білгірі
10 сәуір
Хочу выразить благодарность сотрудникам магазина Артему и Александру за оперативный и качественный сбор заказа. Все товары свежие и хорошо упакованные. Сотрудники помогли погрузить весь заказ в автомобиль. Большое спасибо!!!! Побольше таких отзывчивых и внимательных сотрудников!
1
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі