Іздеу
Маршруты
Карты · Ізбербаш · Жүк жөнелту

Энергия

Рейтинг 4,1
28 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 700-70-00
Телефон нөмірін көрсету
Избербаш, улица Буйнакского, 36/1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Жүк жөнелту Энергия, Ізбербаш, фото
Тағы 3
Шолу
Фотосурет
13
Пікірлер
14
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Избербаш, улица Буйнакского, 36/1
Бағыт

Контактілер

8 (800) 700-70-00
Телефон нөмірін көрсету
nrg-tk.ru
1

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Школа № 2
430 м
3
Школа № 2Рынок № 1Автостанция ИзбербашИзбербаш
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тіркемелерді тасымалдау
Жеке автопарк
Шағын бөлімше
Жүк бөлімшесі
Құрама жүктер
Тек алдын ала төлем бойынша
Мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрақ
КҚ жылдам беру
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Стандартты емес жүктер:техниканы тасымалдау
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Төлем тәсілі:алдын ала төлеу, посттөлем, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша, қолма-қол ақшасыз, онлайн, Жылдам төлем жүйесі, несие картасымен төлеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

СДЭК
Рейтинг 4,5
Рейтинг 4,1
28 баға
Осы орында бағалаңыз

14 пікір

Әдепкі бойынша
Stalker
5 деңгейлі қала білгірі
14 қаңтар 2025
Первый и последний раз что то отправляю этой компании, груз неделю просто лежит на складе, и это только пока неделю лежит не известно сколько еще лежать будет, люди читайте отзывы, не отправляйте ничего этой компании.
1
Ұйым жауабын қарау
РАЗИЯТ ЗОРИЧ
7 деңгейлі қала білгірі
28 қазан 2024
Самая ужасная доставка в моей жизни. Ни кому ни когда не советую!!! Заказали лобовое стекло с Краснодара в г. Избербаш. Во первых долгая доставка во вторых привезли товар сломанный. По регламенту говорят нужно оплатить в начале потом смотреть товар, как я и сделала. Но стекло оказалось сломанным и составили претензию. Ни кто мне не звонил с 02.09. 2024 по 16.09. 2024 пока я сама не начала им звонить. На что они сказали что решение было принято ещё 13.09.но мне ни кто ни чего не сообщил.. в результате мне вернули 5000р которые я оплатила за стекло молчат. А я ещё за доставку оплатила 10065р . И типо они решили возместить компенсацию 2190р и 1538р. А остальные ни кто типо не вернёт. Получается я оплатила за доставку сломанного стекла 10065р. И мне ни чего не возвращают. . Не ведитесь люди на эту компанию они не возвращают деньги. Самая ужасная транспортная компания Энергия! Читая отзывы думала хорошая и заказала именно этой компанией но пожалела 1000000раз. Надеюсь люди прочитают и поймут как обманывают их. Скорее придется подавать в суд на эту компанию
1
2
Ұйым жауабын қарау
Хизри п.
3 деңгейлі қала білгірі
7 ақпан 2023
Никогда не заказывайте через эту компанию доставку. Будете ждать долго и не понятно когда прибудет ваш груз. Халатное отношение к клиентам. Нужно самому звонить все узнавать. Реальный отзыв.
5
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі