Іздеу
Маршруты
Карты · Пермь · Сән салоны

Элегия

Рейтинг 4,4
167 баға
Ертеңге дейін жабық
+7 (919) 492-08-37
Телефон нөмірін көрсету
Пермь, улица Карбышева, 40
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Сән салоны Элегия, Пермь, фото
Сән салоны Элегия, Пермь, фото
Тағы 36
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
46
Пікірлер
61
Ерекшеліктер

Жазбалар үшін қызметтер

Наращивание ресниц 3д
1500 ₽
Ноги полностью(воск)
1500 ₽
ИНДИБА лицо
2000 ₽
Жазба үшін барлық қызметтер

Мекенжай

Пермь, улица Карбышева, 40
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (919) 492-08-37
Телефон нөмірін көрсету
dikidi.net

Жұмыс уақыты

Ертеңге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  28
Салоны красоты и парикмахерские с услугой стрижки в Орджоникидзевском районе Перми
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Барнаульская улица
15 м
2
Барнаульская улицаПарк имени ЧеховаГайвинский рынок
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Маникюр
Педикюр
Әйелдердердің шашын қию бағасы:450–600 р.
Ер адамдардың шашын қию бағасы:280–350 р.
Косметологиялық қызметтер:бет күтімі, кірпік ұзарту, қасты/кірпікті бояу, қастарды түзету
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

23:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

ВМ
Рейтинг 4,9
Хлоп-Хлоп
Рейтинг 5,0
Проспект
Рейтинг 5,0
Вэй Вумен
Рейтинг 5,0
Лис'А
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,4
167 баға
Осы орында бағалаңыз

61 пікір

Әдепкі бойынша
Инкогнито 7297
12 деңгейлі қала білгірі
5 ақпан 2025
В салоне чисто, но клиентов просят одеть тапочки, якобы бахилы протекают, это не совсем нравится клиентам. Угощают чаем и кофе, если ждёшь... Массаж тела стараются провести по желанию мастера, за 1.5 часа за 2000 р, вроде не дорого, но для меня непрофессионально, но мастер приятен. Наблюдала за работой мастера по ногтям, заметна её профессиональность и умение работать с клиенткой. Коллектив молодой, предлагаю и на ресепшн иметь не возрастных женщин....
татьяна аминова
3 деңгейлі қала білгірі
2 маусым 2025
Приходила на педикюр к мастеру Кире, мастера не рекомендую, очень все плохо сделала, просто отрезала ногти по самую кожу, еще и все их закруглила, хотя я пришла с отросшим покрытым гель лаком педикюром, было видно какая форма была и на ск отросло, она же решила сделать все на свое усмотрение😳В следующий раз уточняйте пожалуйста у клиента, что он хочет, а не ляпайте как хотите, очень больно подпиливала ногти, т.к отрезала их под самую кожу, кутикулу уже давно большинство мастеров убирают аппаратом, у вас древний век, кусачками отрезают, очень не приятно и больно.
3
Ольга Аннамурадова
6 деңгейлі қала білгірі
15 шілде 2025
Чудесный салон, приятная атмосфера и работают профессионалы! Ходила к косметологу Любе на несколько процедур и результатом довольна. Люба - мастер своего дела и очень приятный, душевный человек .
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі