Іздеу
Маршруты
Карты · Ижевск · Сән салоны

Ekate epil

Рейтинг 4,4
29 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (922) 511-11-30
Телефон нөмірін көрсету
Ижевск, улица Кирова, 98 · офис 9, этаж 1
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Шолу
Фотосурет
Пікірлер
25
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ижевск, улица Кирова, 98офис 9, этаж 1
Бағыт

Контактілер

+7 (922) 511-11-30
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Монтажный техникум
310 м
4
Монтажный техникумГлавпочтамтАграрный университетМагазин ОкеанПарк имени Кирова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Wi-Fi
Сыйлық сертификаты
Пандус
Косметологиялық қызметтер:эпиляция
Эпиляция:электроэпиляция, шугаринг, балауызбен тазарту
Төлем тәсілі:жеңілдікті санаттарға қызмет көрсету бойынша жеңілдіктер, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша, бөліп төлеу
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, арнайы ұсыныстар, бонустар, сыйлықтар
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Мастерская
Рейтинг 5,0
Jet Set
Рейтинг 4,9
Glamour
Рейтинг 4,9
Студия Анны Рябцевой
Рейтинг 4,7
Лимаж
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,4
29 баға
Осы орында бағалаңыз

25 пікір

Әдепкі бойынша
Евгений
2 деңгейлі қала білгірі
14 тамыз 2023
Студия оставила максимально положительное впечатление. Внутри чисто и уютно. Было трепетное отношение ко мне как к гостю. Как зашел меня встретили, предложили чай, кофе, сладости. Ходил к топ-мастеру Екатерине на подмышки. Катя работает быстро и реально не больно. Так же Катя оказалась очень приятным человеком, во время процедуры разговорились, даже не заметил как пролетело время :) После процедуры со мной связались уточнить как поживает у меня кожа. Реультатом я доволен, однозначно отхожу курс полностью, интересно что из этого получится)
1
1
Ұйым жауабын қарау
Семёнова Е.
3 деңгейлі қала білгірі
14 тамыз 2023
Хожу уже больше года к мастеру Екатерине. Эффект заметнее с каждой процедурой, на подмышках уже почти не осталось волосков. Сама процедура максимально безболезненная, пару раз даже засыпала на процедуре. В студии очень чисто, уютно. Предлагают чай или кофе.
1
Ұйым жауабын қарау
Ю
Юлия Мерзлякова
3 деңгейлі қала білгірі
14 маусым 2023
студия чистая. ходила к мастеру Виктории - мне понравилась. делала 160 минут зону подмышек, немного не успели доделать вторую, но и волос у меня было много. первые 2 часа практически не чувствуется боль, на третий час видимо зона подмышек становится чувствительнее, мне было больновато. не советую более 2х часов делать данную зону. мастер работает быстро. была пара раз, когда чувствовала выдёргивание волосков. следую рекомендациям, покраснения на вторые сутки значительно уменьшились. подмышки уже не такие чувствительные, не болят. рекомендую данную студию к посещению
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі