Іздеу
Маршруты
Карты · Краснодар өлкесі · Асхана · Эдем

Эдем

Рейтинг 4,3
46 баға
Уақытша жұмыс істемейді
+7 (928) 434-32-10
Телефон нөмірін көрсету
село Кабардинка, Приветливая улица, 1
Ұйым қайта ашылды ма?
Ия
Жоқ
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Асхана Эдем, Краснодар өлкесі, фото
Асхана Эдем, Краснодар өлкесі, фото
Тағы 13
Шолу
Мәзір
Фотосурет
23
Пікірлер
21
Ерекшеліктер

Мәзір

Көптен жаңартылмаған
Хинкали
70 ₽1 шт.
Пельмени
150 ₽
Гуляш (говядина)
150 ₽
Котлеты
120 ₽1 шт.
Рыба (семга)
400 ₽
Картофель по-деревенски
100 ₽
Долма
150 ₽
Котлеты по-киевски
130 ₽1 шт.
Плов
150 ₽
Харчо
150 ₽
Барлық мәзірді қарау
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

село Кабардинка, Приветливая улица, 1
Бағыт

Контактілер

+7 (928) 434-32-10
Телефон нөмірін көрсету
edem-privetlivaja-ulitsa.clients.site

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Абрикосовая улица
310 м
2
Абрикосовая улицаАвтостанция КабардинкаПоворот на Кабардинку
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Картамен төлеу
Wi-Fi
Таңғы ас
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша
Ас үй:аралас
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,3
46 баға
Осы орында бағалаңыз

21 пікір

Әдепкі бойынша
Ц
Цветкова Ольга
3 деңгейлі қала білгірі
2 тамыз 2023
В настоящее время отдыхаем в Кабардинке. В плане еды мы, можно сказать, привередливы. Ели в разных заведениях, в том числе и разрекламированных и имеющих много положительных отзывов. Так вот, могу сказать, что в Эдеме самая вкусная еда!!! Вкус и внешний вид домашней еды, мясо свежайшее. Специй в меру. С удовольствием кушаем, как взрослые, так и наши дети. Очень приветливый персонал, чисто. От души желаем процветания и побольше благодарных клиентов!!! Рекомендую на 100%!!! По поводу отзыва выше, на счёт супа без мяса, может это досадная случайность!? Мясо там на высшем уровне, и по качеству и по количеству!
3
надежда громова
4 деңгейлі қала білгірі
5 қыркүйек 2023
Название столовой, говорит само за себя, действительно по домашнему. Цены вполне приемлемы. Пробовали пойти в другое местечко пообедать, не понравилось. Сделали вывод, что это самое уютное местечко, с видом на горы. Качество еды заслуживает похвалы. Спасибо коллективу который готовит и обслуживает посетителей.
2
Ұйым жауабын қарау
Наталия Растопшина
4 деңгейлі қала білгірі
12 қыркүйек 2023
Во время отдыха в Кабардинке ,завтракали,обедали и ужинали в этом кафе,там действительно домашняя кухня,вкусно,разнообразно!даже пожелания клиентов учитывали,моему мужу очень угодили приготовили харчо!очень вкусно!огромное спасибо!
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі