Іздеу
Маршруты
Карты · Дондағы Ростов · Тамақ және түскі астарды жеткізу

Edarostov.ru

Рейтинг 4,2
60 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
Ростов-на-Дону, переулок Островского, 47
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тамақ және түскі астарды жеткізу Edarostov.ru, Дондағы Ростов, фото
Тамақ және түскі астарды жеткізу Edarostov.ru, Дондағы Ростов, фото
Тағы 38
Шолу
Жаңалықтар
7
Фотосурет
48
Пікірлер
39
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ростов-на-Дону, переулок Островского, 47
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу
www.edarostov.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Улица Максима Горького
520 м
4
Улица Максима ГорькогоБудённовский проспектБольшая Садовая улицаБольшая Садовая улица / КонсерваторияЦентральный рынок
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тегін жеткізу
Жеткізу
Картамен төлеу
Асты алып шығару
Бизнес-ланч
Таңғы ас
Мәзір:гриль, пицца, кешенді түскі ас, қытай тағамы, үй тамағы, өзбек
Минималды тапсырыс:120 р.
Арнайы мәзір:етсіз, маусымдық, гриль, балалар, диеталық, фитнес
Бағалар:орташа
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

04:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Суши Даром
Рейтинг 3,9
Rostics
Рейтинг 4,4
Пробранч
Рейтинг 5,0
Империя Мяса
Рейтинг 4,4
Rostics
Рейтинг 4,6
Рейтинг 4,2
60 баға
Осы орында бағалаңыз

39 пікір

Әдепкі бойынша
sergey zubov
12 деңгейлі қала білгірі
25 шілде 2019
Сегодня заказали первый раз. Фобо, удон с креветкими, пицца фирменная, том ям получили в подарок. Том ям очень хорош, прям как в тае! Фобо не сильно понравился(на твёрдую 4). Пицца вкусная и начинки много и тесто вкусное. Удон вкусный, креветки хорошо почищены, много овощей. Заказ доставили ровно через полтора часа. Том ям сфоткать не успел, съели). В общем рекомендую всем. Заказывайте не пожалеете. Не дорого.
6
1
Ұйым жауабын қарау
Balito Divan
3 деңгейлі қала білгірі
4 желтоқсан 2020
ФОТО ГОВОРЯТ ЗА СЕБЯ! Сильнейшее разочарование, думала раз такие цены, значит должно быть вкусно и такие заведения обычно ценят репутацию. НО! Ответ был такой: а вы описание читали?! при том ответ без удивления и очень быстрый без разбирательств, значит вопрос частый. Когда я сказала что это просто совершенно другое блюдо, выставили так что мы вам помимо описания еще и грибы добавили, ну я должна была видимо счастливой стать. А может просто привезти блюдо с тем составом который предоставили на фото, я же не говорю что все должно быть так же красиво, но состав!!! Если предлагают мандарины, то не выставляют тыкву на фото, не так ли? Дальше по поводу картошки, блюдо которое испортить надо постараться-это просто картошка с грибами и луком, НО лук горелый и вместе с грибами пересоленый. Морс из облепихи так разбавили, я даже не знаю чем, но явный привкус какого-то лекарства. Шаурма которая шла в подарок-выкинулась, и единственное что оказалось съедобное-это фетучини с креветками. ну собственно не стоит она одна того
2
Ұйым жауабын қарау
Женя К.
3 деңгейлі қала білгірі
4 наурыз 2020
Заказываем еду только тут ! Заказ приходит в кратчайшие сроки , никогда ещё не опаздывали . Еда приходит тёплая и очень вкусная Пицца самая вкусная в городе , нигде больше не берём Ко всей остальное кухни нет вопросов - все на высшем уровне Всем рекомендую 👍
3
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі