Іздеу
Маршруты
Карты · Екатеринбург · Дүкендер азия өнімдер

Джао Дао

Рейтинг 4,3
283 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (912) 035-99-75
Телефон нөмірін көрсету
Екатеринбург, проспект Академика Сахарова, 57
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тағы 23
Шолу
Фотосурет
33
Пікірлер
119
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Екатеринбург, проспект Академика Сахарова, 57
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (912) 035-99-75
Телефон нөмірін көрсету
dzhaodao.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Улица Вильгельма де Геннина
61 м
4
Улица Вильгельма де ГеннинаПроспект Академика СахароваУлица Павла ШамановаУлица Академика ПаринаШкола № 79
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тұрақ
Жеткізу
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

07:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
283 баға
Осы орында бағалаңыз

119 пікір

Әдепкі бойынша
Широкалова Е.
9 деңгейлі қала білгірі
19 қаңтар
Купила вчера моти, оч давно хотела. Покупку делала вечером, в районе 21.00. Сегодня утром села пить чай и обнаружила, что товар просрочен. Не рекомендую данный магазин и я, конечно же, больше не куплю у вас ничего! Видимо считается, что я до 19 числа должна была всю пачку сьесть за вечер. Если продается такой товар, хотя бы внимание обратили на это.
Смирнова Анна
6 деңгейлі қала білгірі
9 шілде 2024
Здравствуйте! Классный магазин азиатских сладостей! Очень большой выбор! Например там продают: чипсы, брелки, сладости, ручки, наклейки, мягкие игрушки, бутылки,лапша быстрого приготовления, бабл Ти, бабл сода и ещё много других сладостей, и вещей! Обычно хожу и люблю покупать бал Ти какао ( 0,3 ). Оформления в самом магазине очень красивое!рекомендую туда сходить и попробовать азиатские сладости! 5 звёзд!
4
1
диана гардубей
4 деңгейлі қала білгірі
18 мамыр 2025
Заходили с подругой и она купила баббл ти, я попробовала у неё глоточек.. и всё.. любовь.. я вообще не фанат сладкого, молочных коктейлей и подобного.. потом я естественно спросила у неё что за вкус это был.. и вот сегодня вновь пришла в магазин но уже за стаканчиком для себя и мужу. Оба оценили! Очень вкусненько. До этого брали один раз в меге,в какой то сети бабблов.. вообще не о чем, просто молоко с шариками которые даже толком не всасываются, то ли трубки не подходящие(про стаканчики и цены вообще молчу( А здесь прям при каждом глотке, тебе и шарики легко попадают(при чем вкусненькие такие) и все остальные ингредиенты! Еще и милый, удобный стаканчик и подходящая трубочка. Вернемся за другими вкусами. На фото коктейль таро «01»
1
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі