Іздеу
Маршруты
Карты · Новосибирск · Вейп шоп

Дыма Нет

Рейтинг 2,3
29 баға
22:00-ге дейін ашық
+7 (383) 227-97-89
Телефон нөмірін көрсету
Новосибирск, Депутатская улица, 46
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Вейп шоп Дыма Нет, Новосибирск, фото
Вейп шоп Дыма Нет, Новосибирск, фото
Тағы 26
Шолу
Фотосурет
36
Пікірлер
12
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Новосибирск, Депутатская улица, 46
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (383) 227-97-89
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

22:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Площадь Ленина
227 м
2
Площадь ЛенинаОктябрьскаяКрасный проспект
Депутатская улица
19 м
4
Депутатская улицаДом ЛенинаХореографическое училищеПлощадь ЛенинаЯдринцевская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Q Store
Рейтинг 4,3
Q Store
Рейтинг 4,4
Q Store
Рейтинг 4,3
Рейтинг 2,3
29 баға
Осы орында бағалаңыз

12 пікір

Әдепкі бойынша
Аня А.
5 деңгейлі қала білгірі
20 мамыр
Приобрела картридж и жижу. Картридж отдает привкусом железа . Пришла разобраться в чем проблема. Мне сказали проблема с картриджем и что я могу приобрести другой и если у него тоже будет гарь , то они напишут жалобу поставщику. А я видимо так и буду ходить уже с новым картриджем с привкусом железа, так как возврата и отмена у них нет, хотя брак очевиден. Очень жаль, что данный магазин не несет ответственности за свою продукцию….
Иван Штарев
3 деңгейлі қала білгірі
27 сәуір
Купил одноразку, в магазине затянулся, все было норм. Вышел на перекур, затянулся - пошел гарик. Тут же пошел в магазин, решив, что заменят, либо вернут деньги. Продавец во первых не соблюдая санитарных норм взял и затянулся, сделав вид, что проверяет. Во вторых, сказал, что не почувствовал гарика и за это деньги возвращать не будут. Не рекомендую
1
Павел Агафонов
2 деңгейлі қала білгірі
15 қазан 2025
Очень неприятный продавец. Ухмыляется, хамит, да и просто противный. Рекомендует не брать дешёвую жидкость, потому что от неё якобы быстрее горит испаритель и она вреднее. Спрашивается, зачем тогда вы ей торгуете? По мимо этого продали бракованный испаритель, испортился через 2 дня (жидкость была не их "дешёвая") Ужасное место, не рекомендую, лучше немного прогуляться и зайти в нормальный вейпшоп.
2
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі