Іздеу
Маршруты
Карты · Дзержинск · Батуттік орталық · Драйв

Драйв

Рейтинг 4,4
208 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (910) 380-22-00
Телефон нөмірін көрсету
Дзержинск, Красноармейская улица, 15К2
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Батуттік орталық Драйв, Дзержинск, фото
Батуттік орталық Драйв, Дзержинск, фото
Тағы 11
Шолу
Фотосурет
21
Пікірлер
64
Ерекшеліктер

Мекенжай

Дзержинск, Красноармейская улица, 15К2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (910) 380-22-00
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

ПортУют
141 м
4
ПортУютУлица УльяноваМагазин СвердловецГипермаркет МагнитПроспект Ленинского Комсомола
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

08:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Крылья
Ойын-сауық орталығы
Рейтинг 4,9
Батутный центр
Батуттік орталық
Әлі бағалар жоқ
Вверх
Ойын-сауық орталығы
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,4
208 баға
Осы орында бағалаңыз

64 пікір

Әдепкі бойынша
Ксения М.
3 деңгейлі қала білгірі
1 қазан 2023
Отличное место для проведения досуга с детьми) Можно прыгать вместе с ребенком на батутах, для деток поменьше, есть детский городок) Дочка была в восторге 👍🥰 Не маловажным является и персонал батутного центра, администратор Анастасия очень вежливая и доброжелательная, всегда готова прийти на помощь и ответить на все возникшие вопросы!
1
Ұйым жауабын қарау
Евгения Б.
11 деңгейлі қала білгірі
30 наурыз 2021
Драйв наша любовь уже три года. Сын фанат с двухлетнего возраста, начали туда ходить ещё в далеком 2018 году, когда они разворачивались летом возле тд «Меркурий». И уже третий год только сюда. Три арены, детский лабиринт, зона отдыха со столиками, игровые автоматы, стол для тенниса, оборудованный туалет. Зимой не холодно, летом не жарко. Коллектив отличный, администраторы дружелюбные, приветливые, всегда помогут, подскажут, видно, что детей любят, а это важно, если ты с ними работаешь. Жду, когда подрастут мои двойняшки, чтобы уже троих детей туда водить)
2
1
Ұйым жауабын қарау
Богдана Пушкарева
8 деңгейлі қала білгірі
1 тамыз 2023
Ходила 27 июля. Очень не понравилось. Девушка, которая сидела там очень не довольна, что дети раскидывают игрушки, постоянно делала замечания. Это нельзя то нельзя, туда ходить тоже нельзя ползать в шариках нельзя. Когда родитель рядом стоит молчит, а когда ребёнок отходит то сразу замечания начинаются. Вообщем, мне ооочень не понравилось.
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі