Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Тез тамақтану

Донер

Рейтинг 1,0
36 баға
Тәулік бойы
Москва, Елецкая улица, 17
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Донер, Мәскеу, фото
Тез тамақтану Донер, Мәскеу, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
11
Пікірлер
24
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Елецкая улица, 17
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Тәулік бойы
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  8
Куда идти за шаурмой или донером
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Зябликово
1,08 км
2
ЗябликовоДомодедовскаяКрасногвардейская
Поликлиника № 214
18 м
3
Поликлиника № 214Елецкая улицаЛедовый центр14-й микрорайон Орехово-Борисова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 1,0
36 баға
Осы орында бағалаңыз

24 пікір

Әдепкі бойынша
Edvard Rock
7 деңгейлі қала білгірі
10 қаңтар
Не могу поставить даже одну звезду. Шаурма совершенно несъедобная из‑за переизбытка соли. Мясо жёсткое и пересоленное, будто его специально сделали невкусным. Больше ни ногой в это заведение. Крайне не советую!
Денис М.
5 деңгейлі қала білгірі
6 қараша 2025
Шаурма в процессе готовки порвалась, вместо того чтобы переделать, завернул во второй лаваш. На просьбу переделать, и слова о том, что я не прокушу ее, сказали, что будет вкусно. Потом с недовольным лицом переделали. По вкусу, что то среднее между какой то тухлятиной и жаренной скумбрией…
5
Алёна Сметанникова
3 деңгейлі қала білгірі
19 наурыз 2025
Не могу не поделиться своим разочарованием. В первые дни после открытия шаурма здесь была просто восхитительной: свежие ингредиенты, сочное мясо, идеально сбалансированный вкус. Я была в восторге и рекомендовала это место друзьям. Однако вчерашний опыт полностью перечеркнул все положительные впечатления. Шаурма, которую я купила, была далека от прежнего уровня. Мясо показалось несвежим, овощи — вялыми, а соус был каким-то странным на вкус. Я съела только половину, потому что стало просто невозможно продолжать. К сожалению, уже через несколько часов мне стало плохо: сильное отравление, которое выбило меня из колеи на весь день. Очень жаль, что качество так упало. Больше не рискую возвращаться и не советую это место другим. Берегите своё здоровье!
3
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі