Іздеу
Маршруты
Карты · Апатиты · Электроника дүкені

DNS

Рейтинг 4,2
182 баға
21:00-ге дейін ашық
8 (800) 770-79-99
Телефон нөмірін көрсету
Апатиты, улица Козлова, 10
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Электроника дүкені DNS, Апатиты, фото
Электроника дүкені DNS, Апатиты, фото
Тағы 4
Шолу
Фотосурет
14
Пікірлер
61
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Апатиты, улица Козлова, 10
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 770-79-99
Телефон нөмірін көрсету
dns-shop.ru

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Улица Козлова, 6
380 м
4
Улица Козлова, 6Городской судЖемчужная улицаАпатиты-1Север
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Өзі тасымалдау
Жеткізу
Сыйлық сертификаты
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, QR-код, алдын ала төлеу, қолма-қол ақшасыз, бөліп төлеу, несиені рәсімдеу, онлайн, банктік аударым бойынша, несие картасымен төлеу, Жылдам төлем жүйесі
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

13:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

М.Видео
Рейтинг 4,3
Рейтинг 4,2
182 баға
Осы орында бағалаңыз

61 пікір

Әдепкі бойынша
Павел Поспелов
4 деңгейлі қала білгірі
22 ақпан
Отказали в гарантийном ремонте кофемашины под предлогом, что якобы лазили в неё, но это не так. Она не проработала и месяца после покупки, продержали почти 1,5 месяца в сервисе, толку ноль. Хотите сохранить нервы - вам сюда не надо. Ещё и работников магазина вечно не найти. Не советую. Номер заказ-наряда Г-00006123. Была куплена в подарок, купил СПЕЦИАЛЬНО в официальном магазине, а не на маркетплейсе с надеждой, что вещь качественная и в случае чего будет оказана поддержка. И тут мимо сразу по двум пунктам…
Ұйым жауабын қарау
Кристина Х.
4 деңгейлі қала білгірі
18 маусым 2025
Знаете даже и одной звёзды не заслуживают. Пришла поклеть плёнку на айфон, сотрудники все заняты , это ладно поклеили отвратительно за что я платила деньги, за это ? Сказали пузырьки пропадут, ничего не пропало, поклеили не ровно, а еще и цена такая не маленькая, когда уходила молодой человек, сказал « ура, первый раз поклеил стекло» научите своих сотрудников клеить стекла нормально, а потом пусть людям делают нормально. Или цена должна соответствовать работе, а не это то, что мне поклеили . 0/10 отвратительно не советую .
Лилия Гершун
3 деңгейлі қала білгірі
21 желтоқсан 2025
19 декабря купила холодильник, доставили 20 декабря холодильник той же марки, но на 2000 рублей дешевле. 21 декабря пошла к открытию магазина, объясняя ситуацию. Беседы не получилось, работник своей вины не признал, разговор перешел в ор. Даже не извинились... Так вот и сижу с не своей покупкой. Когда теперь вопрос решиться? Считаю что магазин (работник) намерено отгрузил холодильник дешевый (а вдруг не заметит...)
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі