Іздеу
Маршруты
Карты · Михайловск · Электроника дүкені

DNS

Рейтинг 4,4
323 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
8 (800) 770-79-99
Телефон нөмірін көрсету
Михайловск, улица Ленина, 196/10 • этаж цокольный
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Электроника дүкені DNS, Михайловск, фото
Электроника дүкені DNS, Михайловск, фото
Тағы 6
Шолу
Фотосурет
16
Пікірлер
89
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Михайловск, улица Ленина, 196/10этаж цокольный
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 770-79-99
Телефон нөмірін көрсету
dns-shop.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Налоговая
263 м
4
НалоговаяЗаправкаПрофлицейУлица ЛенинаЖК Акварель
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Өзі тасымалдау
Жеткізу
Сыйлық сертификаты
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар
Төлем тәсілі:алдын ала төлеу, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, бөліп төлеу, қолма-қол ақшасыз, онлайн, QR-код, несиені рәсімдеу, Жылдам төлем жүйесі, банктік аударым бойынша, несие картасымен төлеу, посттөлем
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

18:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Ситилинк
Рейтинг 4,3
Ситилинк
Рейтинг 4,9
М.Видео
Рейтинг 4,8
М.Видео
Рейтинг 4,4
МТС
Рейтинг 3,9
Рейтинг 4,4
323 баға
Осы орында бағалаңыз

89 пікір

Әдепкі бойынша
Egor
5 деңгейлі қала білгірі
18 қаңтар
Плюсы: Хорошее расположение, хороший ассортимент, чаще выгодные цены Минусы: Я обычно делаю онлайн-заказ, и всегда когда прихожу за заказом начинается квест - нужно бегать за менеджером, за которым уже ходит целая толпа, чтобы не упустить свою очередь. Это происходит в 100% случаев, когда я обращался в магазин. При этом менеджеры выглыдят не особо заинтересованными в быстром обслуживании В тоже время в зале есть касса самообслуживания. Было бы удобно, если бы заказы лежали где-то в доступе (в специальных лотках), чтобы можно было самостоятельно забрать свой заказ и оплатить его на кассе самообслуживания.
1
Ұйым жауабын қарау
Александр Беликов
16 деңгейлі қала білгірі
10 наурыз 2025
Сам магазин не плохой. Удобное расположение. Большой ассортимент и выбор товаров. Но вот продавцы и консультанты в магазине, изменились. Наверное условия труда у них не очень стали. Или работа им не нравиться. Два года назад консультанты были внимательные, отзывчивые, профессионально рассказывали о моделях, их качествах, советовали какие у них минусы и плюсы, предлагали разные модели, новинки. Показывали, демонстрировали. В общем хорошее было обслуживание. А сейчас зашёл в магазин, лица у консультантов скучные, не очень приветливые и довольные. Консультации скучные, не понятные. В общем не очень хорошие. Ушел из магазина без покупки.
1
1
Ұйым жауабын қарау
Александра
6 деңгейлі қала білгірі
25 желтоқсан 2024
Ребята-консультанты молодцы!Так держать! Посоветовали товар ,рассказали характеристики, настроили и научили пользоваться.Еще и помогли до такси донести. Желаю Вам благодарных клиентов!
4
3
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі