Іздеу
Маршруты
Карты · Қырым · Электроника дүкені · DNS

DNS

Рейтинг 4,7
56 баға
19:00-ге дейін ашық
8 (800) 770-79-99
Телефон нөмірін көрсету
посёлок городского типа Черноморское, Почтовая улица, 18
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Электроника дүкені DNS, Қырым, фото
Тағы 18
Шолу
Фотосурет
28
Пікірлер
19
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

посёлок городского типа Черноморское, Почтовая улица, 18
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 770-79-99
Телефон нөмірін көрсету
dns-shop.ru

Жұмыс уақыты

19:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Центр
94 м
4
ЦентрМагазин КрымУлица КироваНефтеразведкаАвтостанция Черноморское
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Өзі тасымалдау
Жеткізу
Сыйлық сертификаты
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар
Төлем тәсілі:алдын ала төлеу, посттөлем, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша, бөліп төлеу, қолма-қол ақшасыз, онлайн, QR-код, Жылдам төлем жүйесі, несие картасымен төлеу, несиені рәсімдеу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Рейтинг 4,7
56 баға
Осы орында бағалаңыз

19 пікір

Әдепкі бойынша
Михаил
7 деңгейлі қала білгірі
13 қаңтар
Неоднократно совершал покупки, хороший выбор товаров в наличии, сотрудники всегда приветливые и не мало важно понимающие в технике, магазин рекомендую!
Ұйым жауабын қарау
Счастье
4 деңгейлі қала білгірі
20 мамыр 2025
Купили техники на немаленькую суммы, попросили чтобы не упаковывали , так как машина будет в 17.00 и мы подъедем к этому времени и упакуют все при нас, мы приехали , но товар уже был упакован , получается осмотреть мы его не могли , так как все закрыто . По факту приехав домой распаковали холодильник и в нем сломана полка , транспортировка была очень бережная и разгрузка с погрузкой тоже , ни каких других повреждений на холодильнике не было , а так как полки были в пленке трешену увидели при распаковке, в магазине отказали в замене сказали холодильник с витрины , в итоге на витрине стоит точно такой же холодильник и в нем все полки целые . Неприятно когда покупаешь вещь не за 3 копейки тебе запечатывают сломанное . В эту же покупку был куплен кондиционер и проплачена установка , в итоге ни мастера не дождались , поехали снова к ним , все перепираются друг на друга что ждите , а у нас оплачено и назначена дата 🤔сколько ждать ?!
1
Ұйым жауабын қарау
V V
7 деңгейлі қала білгірі
15 шілде 2025
Ассортимент небольшой, хотя для пгт это думаю вполне нормально. В основном все наличие направлено на дешёвую технику, либо максимум средний ценовой сегмент. Вот обслуживание, точнее персонал, требует внимания со стороны руководства. Обратились за помощью к консультанту - сразу ответ услышали, я занят, закончу упаковывать товар поговорим. Все понимаю, занят, мы единственные клиенты во всем магазине были. Можно же не грубить и с уважением ответить? Думаю да. По интересующему товару ответ получили такой же, как и в интернете на сайте магазина. "Очень полезно и информативно"
2
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі