Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Химиялық тазалау

Диана

Рейтинг 4,1
64 баға
10:00-ге дейін жабық
+7 (968) 438-68-03
Телефон нөмірін көрсету
Москва, проспект Мира, 122 · этаж 1
Сақтау
Онлайн тапсырыс беру
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Химиялық тазалау Диана, Мәскеу, фото
Химиялық тазалау Диана, Мәскеу, фото
Тағы 30
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
40
Пікірлер
39
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Химчистка по низким ценам
Химчистка с доставкой
Народная марка №1
Чистка за 3 дня
Крупнейшая сеть химчисток
Химчистка ковров
Более 30 лет опыта
Миллион довольных клиентов
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Москва, проспект Мира, 122этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Есть вопросы? Звоните
+7 (968) 438-68-03
Телефон нөмірін көрсету
dryclean.ru

Жұмыс уақыты

10:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Алексеевская
690 м
2
АлексеевскаяВДНХРижская
Маломосковская улица
115 м
4
Маломосковская улицаМетро АлексеевскаяСоциальный фонд РоссииФинансовый университетМетро ВДНХ
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Үйге шығу
Жеткізу
Аква тазалау
Терезелер мен витриналарды жуу
Кір жуатын орын
Теріні сақтау
Үй-жайларды тазалау
Химиялық тазарту:тоқыманы, көрпе және жапқыш, жастықтар мен қауырсындар, терілер мен ішіктер, тері және күдері, жиһаз, кілемдер
Жөндеу:киімдердің және аяқ киймдердің
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау
Рейтинг 4,1
64 баға
Осы орында бағалаңыз

39 пікір

Әдепкі бойынша
Диляра
4 деңгейлі қала білгірі
25 тамыз 2025
24 августа 2025 года приходила в пункт выдачи, чтобы сдать в чистку пуховик. С таким поведением сотрудника пункта выдачи ещё не сталкивалась. При чем, это было вполне осознанное невербальное проявление неуважение к клиенту, такое, чтобы к словам придраться было нельзя. Встретила она меня закатыванием глаз - буквально. Читалось очень явно: чего припёрлись? Всё делала подчёркнуто медленно, минут десять считала кнопки на пуховике, в итоге вообще сказала, что это не пуховик, а "утепленнон пальто", поэтому цена по акции не распространяется и всё это с ухмылочкой на лице. Просто цирк какой-то.)) Много лет назад мне испортили дублёнку в этой сети, носить я её больше не смогла. Теперь вот это "прекрасное отношение". Разумеется это в последний раз, когда я обратилась в эту сеть, благо выбор сейчас большой.
4
Ұйым жауабын қарау
Мария Курбаналиева
7 деңгейлі қала білгірі
2 қаңтар
Обратилась в химчистку, чтобы привести в порядок зимнюю куртку, но после получения вещи выяснилось следующее: 1) Куртка имеет сильно потертую фурнитуру (кнопки); 2) Неравномерно распределен наполнитель (пух сбился, ворот и спина практически пустые). Дефекты появились именно после «химчистки». Кроме того, хочу отметить неприемлемое поведение сотрудника. На совершенно стандартный вопрос относительно скидки менеджер демонстративно закатила глаза и выразила недовольство моим обращением.
1
Ұйым жауабын қарау
Наталья К.
3 деңгейлі қала білгірі
14 тамыз 2025
Пользуюсь редко. Каждый раз есть вероятность, что вещь будет испорчена. Сейчас покупаю вещи только с маркировкой "можно стирать", чтобы самостоятельно привести в порядок. Полагаю, что вместо технологов сейчас в химчистках работают гастарбайтеры, отсюда и плохое качество.
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі