Іздеу
Маршруты
Карты · Ташкент · Медициналық орталық, клиника

Dialab

Рейтинг 4,7
511 баға
08:00-ге дейін жабық
1394
Телефон нөмірін көрсету
Ташкент, улица Зиё, 24А
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Медициналық орталық, клиника Dialab, Ташкент, фото
Медициналық орталық, клиника Dialab, Ташкент, фото
Тағы 17
Шолу
Фотосурет
27
Пікірлер
106
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ташкент, улица Зиё, 24А
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

1394
Телефон нөмірін көрсету
dialab.uz

Жұмыс уақыты

08:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Beruniy
1,5 km
2
BeruniyTinchlikChorsu
326-Maktab
500 m
4
326-MaktabUniversitet shaharchasiNukus savdo majmuasiMadaniyat kollejiGʻalaba bogʻi
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектігі бар адамдарға арналған дәретхана
Картамен төлеу
Мүгедектігі бар адамдарға арналған тұрақ
Ұсынылатын анықтамалар:медициналық тексеру
Дәрігер-мамандар:проктолог, инфекционист, хирург, пульмонолог, психотерапевт, педиатр, офтальмолог, массажист, маммолог, кардиолог, дерматолог, акушер-гинеколог, андролог, уролог, невролог, иммунолог, сексопатолог, пластикалық хирург, эндокринолог, онколог, ортопед, психолог, аллерголог, терапевт, флеболог, репродуктолог, дерматовенеролог
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Levelmed
Рейтинг 4,9
Medimax
Рейтинг 5,0
Медицинский центр ИМЦ
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,7
511 баға
Осы орында бағалаңыз

106 пікір

Әдепкі бойынша
В
Виктория Лушникова
4 деңгейлі қала білгірі
30 сәуір
Очень хороший центр.Граммотнын специалисты.Все анализы принимают быстро.Быстро готовы результаты.Очень хорошие врачи.Хороший ревматолог.Быстро поставила моего сына на ноги.Нигора опа-высококлассный специалист!Всем советую
1
Ұйым жауабын қарау
Абдурашидова Ясина
10 деңгейлі қала білгірі
18 наурыз
Однажды удалили из базы данных все анализы моего ребенка, когда не смогли забрать в тот день и пришли через несколько дней . (По закону +10лет нужно хранить все обследования пациента) Итог: деньги на ветер, истерика ребенка при повторной сдачи крови, нам пришлось в другом место опять же оплачивать за анализы, так как они утвердили, что вовремя не забрали, а у них компьютер глючил, поэтому пришлось удалить все
1
Ұйым жауабын қарау
Наргиза Бабаева
10 деңгейлі қала білгірі
16 қаңтар 2025
Всегда нравилось но в последний раз там было ужасно народу много регистратура долго работает некоторые анализы вообще долго ищут ещё никто не пропускает хотя видят что младенец на руках и вообще убило то что на входе какая то дама ( видимо главная у них)не разрешила зайти с коляской хотя видит что с ребенком на руках тяжело стоять в толпе. Тем более я не в кабинет просилась а в коридоре. Медсестра отдельная тема и у меня и у ребенка синяки 3 день не проходят. Так что подумайте хорошенько прежде чем идти.
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі