Іздеу
Маршруты
Карты · Санкт‑Петербург · Балабақша

Детский сад № 8

Рейтинг 4,8
125 баға
Жұмыс кестесі көрсетілмеген
+7 (812) 490-53-17
Телефон нөмірін көрсету
Санкт-Петербург, Волковский проспект, 20, корп. 2
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Балабақша Детский сад № 8, Санкт‑Петербург, фото
Балабақша Детский сад № 8, Санкт‑Петербург, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
10
Пікірлер
32
Ерекшеліктер

Мекенжай

Санкт-Петербург, Волковский проспект, 20, корп. 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (812) 490-53-17
Телефон нөмірін көрсету
8spb.tvoysadik.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Волковская
340 м
2
ВолковскаяБухарестскаяОбводный канал
Станция метро Волковская
113 м
4
Станция метро ВолковскаяУлица СаловаМетро ВолковскаяСтанция метро Волковская / Касимовская улицаВолковский проспект
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Балабақшаның түрі:біріктірілген түрі
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Sun School
Рейтинг 5,0
Mary Jane
Рейтинг 4,9
Северная Каисса
Рейтинг 4,9
Discovery
Рейтинг 4,9
Monkeys
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,8
125 баға
Осы орында бағалаңыз

32 пікір

Әдепкі бойынша
Наталья Лисицина
5 деңгейлі қала білгірі
7 желтоқсан 2023
Уютный садик, с первых дней чувствуется, что в саду работает очень дружный и слаженный коллектив и опытные специалисты. Это очень важно! Вежливые и оперативные охранники! Также хотелось бы отметить умелое и чуткое руководство заведующей детским садом Елены Борисовны, которая создает в саду порядок, дружелюбную и теплую атмосферу, с родителями всегда идет на контакт. Я могу только порадоваться за своего сына, ему 2 года, он с удовольствием идёт в садик!) Огромное Вам СПАСИБО за все то, что Вы делаете для наших деток! Наш садик – самый ЛУЧШИЙ!!!
5
Екатерина О.
10 деңгейлі қала білгірі
7 наурыз 2024
Замечательный сад. Воспитатели любящие детей, а в наше время это на вес золота. Конечно это благодаря заведующей, так как всё начинается с "головы". Возможно и тут есть мелкие недочёты,но если по крупному, то оооо очень хороший сад. Хоть здание и старое (сама ещё туда ходила),но благодаря грамотному управлению, сад до сих пор очень уютный. Сын ходит с удовольствием, уговаривать не надо.
1
Софья Саятина
2 деңгейлі қала білгірі
16 тамыз 2025
Замечательный садик! Ребëнок ходит с удовольствием. Сам садик очень уютненький 😊 На воспитателей сын никогда не жаловался. Садик 👍🏻👍🏻👍🏻
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі