Іздеу
Маршруты
Карты · Балашиха · Косметология

ДеораЛап

Рейтинг 4,9
231 баға
Марапаттар:
Жақсы орын 2026
21:00-ге дейін ашық
+7 (926) 400-82-00
Телефон нөмірін көрсету
Балашиха, микрорайон 1 Мая, 25 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Косметология ДеораЛап, Балашиха, фото
Тағы 159
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
169
Пікірлер
149
Ерекшеліктер

Тауарлар мен қызметтер

Көптен жаңартылмаған
Хиро
Хиро
5000 ₽
Акупрессура
Акупрессура
5000 ₽
Миофасциальный
Миофасциальный
5000 ₽
Мануальный
Мануальный
5000 ₽
Пластифицирующий
Пластифицирующий
4000 ₽
Спортивный
Спортивный
4000 ₽
Лимфодренажный
Лимфодренажный
4000 ₽
Классический восстановительный релакс
Классический восстановительный релакс
3500 ₽
Сложный массаж
Сложный массаж
3500 ₽
Массаж лица
Массаж лица
2000 ₽
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Балашиха, микрорайон 1 Мая, 25этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (926) 400-82-00
Телефон нөмірін көрсету
deoralap.ru

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Топтамаға кіретіні

Топтама  ·  20
Косметологические центры в Балашихе: лауреаты награды «Хорошее место 2026»
Хорошее местоХорошее место
Топтама  ·  3
Салоны красоты с услугой педикюра в микрорайоне 1 Мая (Балашиха)
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Первомайская
3,5 км
1
ПервомайскаяЩёлковская
Микрорайон 1-го Мая
101 м
4
Микрорайон 1-го МаяМикрорайон 1 МаяЩитниково16-я Парковая улица, 45Площадь Соловецких Юнг
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Тұрақ
Wi-Fi
Маникюр
Итпен мүмкін
Сыйлық сертификаты
Татуировкаларды жою
Алдын ала жазылу
Медициналық педикюр
Педикюр
Косметологиялық қызметтер:дарсонвализация, инъекционсыз мезотерапия, anti-age процедуралары, акне емдеу, аппараттық бет косметологиясы, бет күтімі, кірпік ұзарту, қасты/кірпікті бояу, пилинг, дене күтімі, қастарды түзету, теріні тазарту, эпиляция, вакуумдық массажер, операциясыз тері лфитингі, бетке массаж, тұрақты ерін макияжы, татуировканы алып тастау, карбокситерапия, сүрту, көміртекті пилинг
Косметология түрлері:медициналық косметология, аппараттық косметология, лазерлік косметология, эстетикалық косметология
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Дәрігер-мамандар:массажист
Ұйым туралы толығырақ
Акция
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

17:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Леал-люкс
Рейтинг 4,5
Облака
Рейтинг 5,0
Классика
Рейтинг 4,4
Manki Manik
Рейтинг 5,0
Мерэли
Рейтинг 4,6
Марапаттар
Жақсы орын 2026
Яндекс Карты пайдаланушыларының сүйікті орындарына арналған марапат
Рейтинг 4,9
231 баға
Осы орында бағалаңыз

149 пікір

Әдепкі бойынша
Инкогнито 7826
3 деңгейлі қала білгірі
9 ақпан
Очень хороший салон красоты с приятной атмосферой — всё чисто, аккуратно и на высоком уровне. Отдельная благодарность мастеру маникюра Сабине: работает профессионально, внимательно относится к деталям, результат всегда выглядит аккуратно и держится долго. Также хочу отметить бровиста Ангелину — делает естественную и красивую форму бровей, видно опыт и вкус. Кроме того, дети с удовольствием ходят на занятия к тренеру Ангелине. Тренировки проходят интересно, с вниманием к каждому ребёнку, чувствуется ответственность и доброжелательное отношение. Спасибо за качественную работу и отличный сервис.
Мария
7 деңгейлі қала білгірі
17 қаңтар
Сабина сделала ногти снятие, маникюр, покрытие за 1,5 часа. Я была в приятном шоке. Работа супер!!!! Красиво. Но!!! Музыки нет, все в пыли!!! Огромной пыли. Пока мне делали ногти , я разглядывала все полки, стойку с лаками и там такая огромная пыль на каждой полке. Телевизор переодически не работает. Девушка на ресепшене громко разговаривает постоянно и смотрит рилсы на телефоне. Если ей кто/то звонит то идет в другую комнату и там обсуждает личные отношения с парнями. Кофе тоже иногда нет. Ну думаю раз схожу, два, но история повторяется. Очень пыльно😿😿😿 она прям лежит даже на столе ресепшена. Вытерите пожалуйста пыль. К работе негатива нет, но грязно и нет что предложить клиентам фильм/кофе
1
Liliya
5 деңгейлі қала білгірі
9 ақпан
Была у мастера Сабины, делала снятие и комбинированный маникюр без покрытия, мастер порезала мне мизинец, свою вину не хотела признавать, мастер и администратор уверяли меня в том, что это моя тонкая кутикула всему виной и что на самом деле мне не должно было быть больно. Но палец щипало от боли. Предложили обработать капрамином, посмотрела срок годности- баночка от 2022 г. В самом салоне очень пыльно, сиденье стула чем- то заляпано , было неприятно садиться, а также санузел очень грязный. Кофе/ чай не предложили, крем и масло для кутикулы тоже не предложили. Салон не рекомендую к посещению!
1
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі