Іздеу
Маршруты
Карты · Минск · Наубайхана

Cinnabon

Рейтинг 4,6
220 баға
10:00-ге дейін жабық
+375 29 587-16-28
Телефон нөмірін көрсету
Минск, улица Тимирязева, 74А · ТЦ PALAZZO
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Наубайхана Cinnabon, Минск, фото
Наубайхана Cinnabon, Минск, фото
Тағы 23
Шолу
Жаңалықтар
2
Фотосурет
33
Пікірлер
90
Филиалдар
Ерекшеліктер

Жаңалықтар

Встречаем новинку, Минибон Манго-Маракуйя!
16 маусым, 08:05
Синнабон поздравляет с Новым годом! Желаем вам ярких впечатлений и сладких моментов! Пусть аромат наших булочек наполняет ваш дом любовью ...
28 желтоқсан 2023, 12:22

Мекенжай

Минск, улица Тимирязева, 74АТЦ PALAZZO
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+375 29 587-16-28
Телефон нөмірін көрсету
cinnabon.by

Жұмыс уақыты

10:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Пушкинская
2,25 км
2
ПушкинскаяМолодёжнаяФрунзенская
2-е кольцо
126 м
4
2-е кольцоЛеси УкраинкиСапёровЧигладзеФутбольный манеж
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Картамен төлеу
Wi-Fi
Өзі тасымалдау
Өзіңізбен бірге кофе
Таңғы ас
Жеткізу түрі:Яндекс. Тағам, Delivery-club
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, QR-код, Жылдам төлем жүйесі
Бағалар:орташа
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

02:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Файны Лис
Рейтинг 5,0
Файны Лис
Рейтинг 5,0
The Odi
Рейтинг 5,0
Файны Лис
Рейтинг 4,7
Кофейня 26
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,6
220 баға
Осы орында бағалаңыз

90 пікір

Әдепкі бойынша
Софья
5 деңгейлі қала білгірі
15 ақпан
Неплохое заведение для любителей сладкого и булочек с корицей. Брала на тест мини шокобон с дубайским шоколадом: вкусно, приятный хруст, но больно маленький за 10р; а так же попробовала шоколадный микс ролл за 7.60 по-моему. Так вот, он уже был невероятно твердый (с витрины взяли, видимо), и на вкус как сахар с каким-то топпингом. Лемонады примитивные. В целом, понравилось, но буду более тщательно в следующий выбирать десерты или подожду, пока сделают свежий🤷‍♀️
Кристина
9 деңгейлі қала білгірі
28 шілде 2025
Как и во всей сети – очень вкусные и сладкие синнабоны, но на то и расчет. К сожалению подошли заказывать когда в наличии не было буквально ничего, пришлось ожидать 15 минут для заказа, но это не страшно, потому что свежие булочки всегда вкуснее. Персонал вежливый, ответили на наши вопросы несколько раз, за что большие спасибо. Однако одно из мест за столиками прямо под кондиционером – очень сильно дует, а так как на улице жара были легко одеты и очень быстро замерзли и простыли.
А
Анастасия Сидяко
2 деңгейлі қала білгірі
27 желтоқсан 2025
Заказала сегодня синнабон дубайский шоколад и Холодный Кофе, не прошло и полчаса, как стало плохо и невозможно даже было дышать, ужасно болел живот. Две звёзды поставила за вежливый персонал и декорации к новому году, но очень разочарована и теперь не хочется больше рисковать в этом заведении
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі