Іздеу
Маршруты
Карты · Ұлы Новгород · Кофехана

Чу-Чу Чай

Рейтинг 4,7
167 баға
21:00-ге дейін ашық
+7 (921) 199-84-06
Телефон нөмірін көрсету
Великий Новгород, Большая Санкт-Петербургская улица, 25 · этаж 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Кофехана Чу-Чу Чай, Ұлы Новгород, фото
Кофехана Чу-Чу Чай, Ұлы Новгород, фото
Тағы 19
Шолу
Мәзір
Жаңалықтар
1
Фотосурет
29
Пікірлер
83
Ерекшеліктер

Мәзір

Көптен жаңартылмаған
Клубничный Фраппе
Молоко, сливки, клубника, сироп, взбитые сливки
329 ₽1 шт.
Шоколадно-кофейный Фраппе
Молоко, сливки, кофе, шоколад, сироп, взбитые сливки, шоколадно-ореховая паста
299 ₽1 шт.
Таро Фраппе
Молоко, сливки, Мука таро, сироп, взбитые сливки
299 ₽1 шт.
Барлық мәзірді қарау
Барлық мәзірді қарау

Мекенжай

Великий Новгород, Большая Санкт-Петербургская улица, 25этаж 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (921) 199-84-06
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  7
Где попить кофе в Великом Новгороде: 7 мест
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Набережная реки Гзень
79 м
4
Набережная реки ГзеньУлица Мусы Джалиля-ДуховскаяУлица Германа, 39Великая улица, 18аУлица Розважа
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

12:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,7
167 баға
Осы орында бағалаңыз

83 пікір

Әдепкі бойынша
Ekaterina
6 деңгейлі қала білгірі
9 сәуір
Напитки есть на любой вкус Тапиоку кладут каждый раз разного количества, как и шоколадную пасту на стенках стакана Кофейный фраппе - самый любимый Грейп фьюжн очень сладкий, но тоже понравился Обслуживание - норм, но часто девушки выглядят какими-то усталыми Но есть и очень доброжелательные Расположение очень удобное👍
1
Виома танабата
3 деңгейлі қала білгірі
17 сәуір
очень приятные ребятки там работают, вежливые и помогают если что) напитки тоже качественро делают, заказывали три штуки, и все вкусно. Готовят тоже быстро, в целом место классное и офорилено тоже безумно ярко и приятно глазу🤍🤍
1
Anastasiia S.
4 деңгейлі қала білгірі
2 маусым
В этот раз, к сожалению, напиток - Манговый взрыв, меня расстроил: пюре манго практически совсем не чувствовалось - на вкус был просто чай. Очень жаль, потому что только ради манго и беру. И снова не было джусболов. Как ни зайду - их нет. Очень обидно, потому что без них напиток уже не тот. Но ладно, взяла вместо них тапиоку, но и тут не повезло. Она в этот раз была жесткой. В общем, получилось совсем не то, на что рассчитывала, но хоть сырная пенка была такая же как и всегда вкусная. Надеюсь, что это был просто неудачный день.
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі