Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Супермаркет

Чижик

Рейтинг 4,3
480 баға
09:00-ге дейін жабық
+7 (499) 270-27-13
Телефон нөмірін көрсету
Москва, проезд Завода Серп и Молот, 5, стр. 1А
Сақтау
Қолданбаны орнату
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Супермаркет Чижик, Мәскеу, фото
Супермаркет Чижик, Мәскеу, фото
Тағы 48
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
58
Пікірлер
172
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Выбирайте качество!
Товар дня
Надо успеть
Доставка
ЧИЖИКЕЯ
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Москва, проезд Завода Серп и Молот, 5, стр. 1А
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (499) 270-27-13
Телефон нөмірін көрсету
chizhik.club

Жұмыс уақыты

09:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Авиамоторная
510 м
2
АвиамоторнаяАвиамоторнаяРимская
Горбатый путепровод
116 м
4
Горбатый путепроводЖилой комплекс Лефортово Парк2-й Кабельный проездМетро АвиамоторнаяДушинская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз
Науқандар:арнайы ұсыныстар
Мүгедектер арбасында үй-жайға кіруге қолжетімділік:Ішінара қолжетімді
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

02:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
480 баға
Осы орында бағалаңыз

172 пікір

Әдепкі бойынша
ДАВЫДОВ Г.
9 деңгейлі қала білгірі
20 желтоқсан 2024
Впервые узнал о сети магазинов Чижик из рекламы. Оказалось, что один из магазинов находится в пешей доступности. Сходил, посмотрел, кое что купил. Впечатление вполне нормальное. Ассортимент не богатый, но все необходимое для жизни есть: молочка, хлеб, мясо птицы, овощи, фрукты. Цены немного ниже, чем в других супермаркетах. Персонал работает очень активно, вежливый, внимательный и расторопный. В торговом зале чисто, товар разложен аккуратно, постоянно пополняется. Бросается в глаза выбор здания для размещения этого магазина: оно ветхое и старенькое, как будто специально подчеркнуто, что это место для самого низкого уровня экономкласса. Обидно. Такой подход унижает достоинство огромного числа москвичей, большинство которых честные и добросовестные труженики или пенсионеры. Олигархов в таких магазинах не встретишь, не по чину.
3
Ұйым жауабын қарау
Svetlana
18 деңгейлі қала білгірі
5 наурыз 2025
Что нравиться? - Качество продуктов, низкая цена. - Стремительное обслуживание на кассе, не успеваешь покупки в пакет положить, а уже оплачивать нужно. Такие быстрые кассиры только в этом магазине. Что не нравиться? - Неудачное местоположение, маленькая парковка, много машин такси. - Заходишь не сразу в магазин, а в коридор, где находиться выдача заказов суши. Запах кухни преследует...... Поставила 5 звезд, так как влажные салфетки, крупы, бекон, кетчуп, губки для посуды и многое другое беру только здесь.
2
Ұйым жауабын қарау
Iurii M.
4 деңгейлі қала білгірі
9 маусым 2025
Расположение магазина, качество товаров, вежливый и отзывчивый персонал, широкий выбор различных товаров, чистота в магазине, очень хорошее соотношение цена-качество!
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі