Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу және Мәскеу облысы · Супермаркет

Чижик

Рейтинг 4,7
154 баға
09:00-ге дейін жабық
+7 (499) 270-27-13
Телефон нөмірін көрсету
посёлок городского типа ВНИИССОК, Рябиновая улица, 2
Сақтау
Қолданбаны орнату
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Супермаркет Чижик, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Супермаркет Чижик, Мәскеу және Мәскеу облысы, фото
Тағы 11
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
21
Пікірлер
58
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Выбирайте качество!
Товар дня
Надо успеть
Доставка
ЧИЖИКЕЯ
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

посёлок городского типа ВНИИССОК, Рябиновая улица, 2
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (499) 270-27-13
Телефон нөмірін көрсету
chizhik.club

Жұмыс уақыты

09:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

ВНИИССОК
229 м
4
ВНИИССОКТЦ АтласГрибово КлабПионерскаяПерхушково
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

03:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,7
154 баға
Осы орында бағалаңыз

58 пікір

Әдепкі бойынша
марина симонова
15 деңгейлі қала білгірі
17 қаңтар
Отличный магазин, хороший ассортимент, доброжелательные сотрудники, чисто, удобная парковка, адекватные цены, свежие продукты, удобное расположение магазина, большой запас продукции.
Ұйым жауабын қарау
сергей габисов
9 деңгейлі қала білгірі
28 желтоқсан 2024
Магазин нравится! Находится во дворе моего дома? Тем более я сам писал на сайт Чижика и вскоре открылся долгожданный магазин. Все необходимое в нем есть. Берем овощи фрукты молочку мясные продукты замороженную рыбу вкусная. Все необходимое в нем есть. Работникам большое спасибо!
3
Ұйым жауабын қарау
Лариса Т.
5 деңгейлі қала білгірі
8 маусым
Магазин хорош тем, что есть самый необходимый товар, и по адекватным ценам. Из минусов, узкие проходы, только для одной тележки, и каждый раз кто-то тебя ждёт сзади, с недовольным лицом. По качеству товара, несколько раз покупали охлажденное мясо уже испорченное, дома раскрыли упаковку, а там- вонь. Сотрудники принимают обратно, но, этот товар необходимо хранить в низкотемпературных холодильниках, или следить за качеством товара, чтобы нам - покупателям не приходилось нести обратно, тратя своё время. И немаловажный минус, сервис- на кассе, его нет от слова- совсем. Ты ещё не убрал свой товар, от тебя требуют быстрой оплаты, и тут же накидывают товар следующего покупателя. О вежливости или улыбки на лице, и речи не может быть. А некоторые кассиры очень любят раздавать указания покупателям, забывая о своих прямых обязанностях. Уважаемые владельцы сети Чижик, обучайте своих сотрудников культуре и сервису обслуживания. Работать не на поток, а на качество обслуживания, чтобы к вам хотелось возвращаться.
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі