Іздеу
Маршруты
Карты · Краснодар өлкесі · Тез тамақтану

ЧебурекМи

Рейтинг 4,3
22 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (939) 882-59-02
Телефон нөмірін көрсету
станица Кущёвская, Первомайский переулок, 103
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану ЧебурекМи, Краснодар өлкесі, фото
Тез тамақтану ЧебурекМи, Краснодар өлкесі, фото
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
7
Пікірлер
11
Филиалдар
Ерекшеліктер

Мекенжай

станица Кущёвская, Первомайский переулок, 103
Бағыт

Контактілер

+7 (939) 882-59-02
Телефон нөмірін көрсету
cheburek.me

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Кущёвская – Рынок
176 м
2
Кущёвская – РынокДом культурыКрасная улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Картамен төлеу
Өзіңізбен бірге кофе
Онлайн алдын ала тапсырыс беру
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, қолма-қол ақшасыз, онлайн
Науқандар:науқандар
Мекеме түрі:самсахана
Мекеменің ерекшеліктері:өз наубайханасы
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

21:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
22 баға
Осы орында бағалаңыз

11 пікір

Әдепкі бойынша
Ксения Т.
2 деңгейлі қала білгірі
20 қазан 2024
Ужас,это есть вообще невозможно, вернее из всего можно есть только комбо, остальное на зубах скрипит, ветчина сыр - только в середине есть начинка, ветчины настолько мало, что даже не понимаешь почему такой продукт есть в названии, сыра было удволитворительно, а чебуреки с охотской колбаской вообще ужас, ощущение, что взяли самые дешевые сосиски, которые рассыпаются когда начинаешь готовить, так что тоже ужас, и непонятно толи перец, то ли помидор, чебуречки с рыбой и сыром вообще без комментариев, я не знаю как можно такое есть, из всего могу порекомендовать только чай и только из за того, что он пакетированый заварной
1
2
Ұйым жауабын қарау
Илья Ганжа
4 деңгейлі қала білгірі
4 тамыз 2024
Оооочень вкусные чебуреки, брали с курицей по азиатски, остались довольны, размер чебурека не сильно большой, но очень вкусный, на мой взгляд размера достаточно. Чебурек не сильно масленный и это очень круто. Терпеть не могу когда с чебурека течет масло, а в этом идеально Вкус 10/10 Комплектация 10/10 Персонал 10/10
3
1
Ұйым жауабын қарау
USSR man!😇😎🤠
26 деңгейлі қала білгірі
7 қазан 2024
Всё было хорошо удобный подъезд, стоянка рядом, столики под навесом это хорошо! Но, стали почему то делать чебуреки очень мало мясной начинки и в основном тем-то... Был проездом , теперь когда еду ❌не заезжаю так как кто то, что то делает в целям экономии или что мне не ясно!( честно не помню время и дату, это было август 2024 г где то середина месяца..
2
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі