Іздеу
Маршруты
Карты · Орехово‑Зуево · Курьерлік қызмет көрсету

CDEK

Рейтинг 4,9
831 баға
20:00-ге дейін ашық
+7 (495) 540-04-02
Телефон нөмірін көрсету
Орехово-Зуево, 1-й проезд Дзержинского, 32
Сақтау
Сайтқа өту
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Курьерлік қызмет көрсету CDEK, Орехово‑Зуево, фото
Курьерлік қызмет көрсету CDEK, Орехово‑Зуево, фото
Тағы 12
Шолу
Фотосурет
22
Пікірлер
311
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

Удобное приложение
Быстрая доставка
Кешбэк до 10%
Отправка документов
Бережная доставка
Выгодные тарифы
Посылки любого размера

Мекенжай

Орехово-Зуево, 1-й проезд Дзержинского, 32
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (495) 540-04-02
Телефон нөмірін көрсету
www.cdek.ru
1

Жұмыс уақыты

20:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Завод Карболит
199 м
2
Завод КарболитУлица ОстровскогоПо требованию
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Сәлемдемелерді қабылдау / беру:сәлемдемелерді қабылдау, сәлемдемелер беру
Аумақ:қалааралық, халықаралық
Төлем тәсілі:QR-код, Жылдам төлем жүйесі
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау
Рейтинг 4,9
831 баға
Осы орында бағалаңыз

311 пікір

Әдепкі бойынша
Наталья Котельникова
3 деңгейлі қала білгірі
5 қаңтар
Добрый день,второй раз сталкиваюсь с некомпетентным сотрудником Волковой Алиной,если что то не по правилам отправке ,то надо предлогать варианты что и как сожно исправить что бы отправить а не говорит шаблонно " не буду это отправлять". Руководству надо проверить на компетентность занимаемой должности этого сотрудника и научить общаться ☝🏻в первую очередь грамотно и доходчиво . Нет никого желания отправлять этим пунктом.
Ұйым жауабын қарау
Валентина Л
19 деңгейлі қала білгірі
27 шілде 2025
Быстрое обслуживание, вежливый персонал. Единственное, приходит оповещение о том, что посылка приехала, приезжаю в 09:00, а на Пвз отвечают, что машину еще не разобрали, приезжайте после 11:00. Тогда для чего высылать оповещение? Либо пусть открываются в 08:00 и разбирают отправления как на Вайлдберис.
Ұйым жауабын қарау
natalyadmitruk1970
6 деңгейлі қала білгірі
2 қыркүйек 2025
Менеджеры замечательные работают в пункте, но раньше они работали по двое, сейчас часто бывает, что работает только один. Это очень неудобно, людей приходит много, кто-то получает, кто-то отправляет посылки, что занимает достаточно много времени. Надо как-то скорректировать график работы персонала. А вообщем, пункт неплохой, и хорошие ребята, вежливые, спокойные, доброжелательные.
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі