Іздеу
Маршруты
Карты · Советский · Кофехана · Cafe Itstime

Cafe Itstime

43 пікір
Ұйым көшіп кетті
Советский, Железнодорожная улица, 16А
Жаңа мекен-жайды: Советский, улица Гастелло, 9К1
Өту
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Кофехана Cafe Itstime, Советский, фото
Кофехана Cafe Itstime, Советский, фото
Тағы 20
Шолу
Фотосурет
30
Пікірлер
43
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ұйым келесі мекен-жайға көшті:
Советский, улица Гастелло, 9К1

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Улица Калинина
310 м
3
Улица КалининаСоветский – ВокзалВерхнекондинскаяСоветский – Центр Память
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Асты алып шығару
Мүгедектер арбасында үй-жайға кіруге қолжетімділік:Қолжетімді
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

04:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Осы орында бағалаңыз

43 пікір

Әдепкі бойынша
Дима Третьяков
8 деңгейлі қала білгірі
12 ақпан
Быстро обслужили, шаурма и солянка огонь) Прияная атмосфера, чисто и уютно)
Николай Карапанжа
3 деңгейлі қала білгірі
1 қыркүйек 2024
Сервиса 0, официанты не подходят и не принимают заказ, не оповещают о готовности Ждали шакшуку(яйца с офвощами) 50 минут и когда подошли уточнить сколько еще ждать, сказали только преступили готовить Были заказаны вафли , сливки не натуральные дешевые магазинные, сервировка просто деревня, чай облепиховый вода с ягодками, из вафель было вкусным только морожено, но увы готовили его не вы. Второй раз приезжаем и второй раз одни и те же замечания , сервиса ноль, блюда оставляют желать лучшего, ах да сегодня моя жена осталось без него. За красивой картинкой кафе , к сожалению, больше ничего не стоит
2
Елена Медведева
10 деңгейлі қала білгірі
8 қараша 2024
Что сказать о сие заведении- двоякое чувство! С одной стороны очень уютное, милое заведение, обалденный том-ям готовят! До этого брали на вынос, что тоже очень удобно! Но недавно решили посидеть в кафе: заказали том ям и Цезарь салат с креветками! И вот началось разочарование: принесли том ям без лайма- на вопрос :"где лайм?!" мне ответили: " ну наверное его нет в наличии , поэтому не положили! " Вы серьёзно?! Так должны официанты себя вести в такой ситуации? Салат за такую цену- поели одной травы- очень было невкусно! В общем руководителям надо проработать с персоналом... Спасибо!
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі