Іздеу
Маршруты
Карты · Тольятти · Мейрамханалар

By Mama

Рейтинг 4,2
597 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (8482) 28-89-88
Телефон нөмірін көрсету
Тольятти, Ленинградская улица, 55А, стр. 1
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мейрамхана By Mama, Тольятти, фото
Мейрамхана By Mama, Тольятти, фото
Тағы 66
Шолу
Жаңалықтар
4
Фотосурет
76
Пікірлер
276
Ерекшеліктер

Мекенжай

Тольятти, Ленинградская улица, 55А, стр. 1
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (8482) 28-89-88
Телефон нөмірін көрсету
www.bymamarestaurant.ru.com

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Дом быта Россия
131 м
4
Дом быта РоссияГорсадКинотеатр КосмосКраеведческий музейУлица Победы
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Жеткізу
Асты алып шығару
Тұрақ
Дәретхана
Картамен төлеу
Wi-Fi
Жазғы дәліз
Өзіңізбен бірге кофе
Итпен мүмкін
Орташа шот:500–1200 р.
Бағалар:орташадан жоғары
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Төлем тәсілі:алдын ала төлеу, посттөлем, қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, банктік аударым бойынша, қолма-қол ақшасыз, онлайн, Жылдам төлем жүйесі
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

23:00Әдетте келушілер аз
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Чайхана Ай-Вай
Рейтинг 5,0
Рибай
Рейтинг 4,7
Додо Пицца
Рейтинг 4,7
Швейк
Рейтинг 4,9
Суши Wok
Рейтинг 4,9
Рейтинг 4,2
597 баға
Осы орында бағалаңыз

276 пікір

Әдепкі бойынша
Екатерина Елизарова
10 деңгейлі қала білгірі
15 наурыз 2025
Вкусно, но грустно. 5 звёзд ставлю кухне и самому заведению за уютную атмосферу, а вот официантам твёрдое 2. Суббота, вечер, занято три стола, по итогу остались единственными гостями позже, но официантам лень лишний раз подниматься на второй этаж. Совет: обязательно посетите данное заведение, здесь реально вкусно и относительно недорого, но выбирайте место на первом этаже. 15.03.25.
Елизавета
7 деңгейлі қала білгірі
31 қаңтар 2025
Были приятно удивлены. Забежали на обед, заказывали облепиховый чай (10/10), брокколи с креветками в сливочном соусе (10/10), борщ (10/10) и томленую телятину с картофелем (8/10). Из-за прошлого неприятного опыта многого не ожидали, но каковы было наше удивление, когда нас приятно обслужили, достаточно быстро все принесли, и все это, в добавок, оказалось невероятно вкусным! В общем, заново открыли для себя данное заведение и вернемся ни раз! Спасибо!
Алиева Амина
4 деңгейлі қала білгірі
12 сәуір 2025
Заведение умерло к сожалению, вчера были на корпоративе, мы были одни а это пятница, ожидание долгое, меню ждали 20 мин, стали приносить еду нет приборов, тольком через 30 мин принесли приборы, заказали алкоголь крепкий его вынесли первым но сок к нему через 40 мин, короче черти че, официант вообще не понимал что происходит по ходу, а ведь заведение пустое, крылышки некоторые с кровью, цезарь и пица не вкусные. Нужно срочно что-то менять или закрываться, такое отношение к гостям неприемлемо ☝️
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі