Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Азық-түлік гипермаркеті

Булкоешка

Рейтинг 4,2
53 баға
Уақытша жұмыс істемейді
Москва, Свободный проспект, 33А
Ұйым қайта ашылды ма?
Ия
Жоқ
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Азық-түлік гипермаркеті Булкоешка, Мәскеу, фото
Азық-түлік гипермаркеті Булкоешка, Мәскеу, фото
Тағы 9
Шолу
Фотосурет
19
Пікірлер
25
Ерекшеліктер

Мекенжай

Москва, Свободный проспект, 33А
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Телефон нөмірі көрсетілмеген
Қосу
bulkoeshka.ru

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Ұқсас орындар топтамасы

Топтама  ·  9
Где покупать круассаны
Яндекс КартыЯндекс Карты

Жету жолы

Новогиреево
111 м
2
НовогиреевоПеровоНовокосино
Метро Новогиреево
43 м
3
Метро НовогиреевоФедеративный проспектСвободный проспектЗелёный проспект, 85
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Жанындағы ұқсас орындар

Гипер Лента
Рейтинг 4,9
Дикси
Рейтинг 4,1
Гипер Лента
Рейтинг 4,9
О'кей
Рейтинг 5,0
О'кей
Рейтинг 4,8
Рейтинг 4,2
53 баға
Осы орында бағалаңыз

25 пікір

Әдепкі бойынша
Юрий Богородский
2 деңгейлі қала білгірі
26 сәуір 2021
Пекарня потеряла давнего клиента 😒 А я откажусь от любимых колец с орешками и тающего печенья. Покупал здесь разную выпечку 3 года. Каждый раз приходилось проговаривать, чтобы дали кольцо именно с орешками, а не «лысое» (мужчинам всегда норовят подсунуть что похуже). Но вчера этого не сделали (они на витрине были!), — продавец трижды монотонно ответила «Хорошо» («Мне все равно») на мои просьбы и реплики. Это было неоправданно дерзко и непрофессионально. Прощай, Булкоешка! Ты была любимой пекарней в районе. Сразу же заглянул к 4-м ближайшим конкурентам. Деньги пойдут тем, кто и выпекать умеет, и за сервисом следит.
4
2
Andrew S.Below
18 деңгейлі қала білгірі
3 наурыз 2019
Это не дешёвая пекарня. Это качественная выпечка, весьма разнообразная и вкусная. Прекрасный кофейный отдел. Можно вкусно поесть прям на месте. Рекомендую.
3
R
Roman G.
6 деңгейлі қала білгірі
12 қаңтар 2019
Шава была абсолютно холодная. Ну то есть если снаружи ещё чуть теплая, то мясо реально холодное, это очень чувствовалось, так что насладиться вкусом мне не удалось. Сытность так себе. Второй раз туда не пойду. Остальную выпечку не заценивал, но бросились в глаза завышенные цены. Причем я сравниваю даже не с дешёвыми ларьками, а с похожими заведениями, где качество выпечки меня вполне устраивает. У этих практически на все цены на 10-30% выше.
3
3
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі