Іздеу
Маршруты
Карты · Новосибирск · Гүлдер дүкені

БукетОпт

Рейтинг 4,0
119 баға
Ертеңге дейін жабық
+7 (383) 218-41-56
Телефон нөмірін көрсету
Новосибирск, Вокзальная магистраль, 2 · этаж цокольный
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Гүлдер дүкені БукетОпт, Новосибирск, фото
Тағы 196
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Жаңалықтар
7
Фотосурет
206
Пікірлер
52
Филиалдар
Ерекшеліктер

Тауарлар мен қызметтер

19 маусым жаңартылды
Розы малиновые 15 шт. под ленту (розы Эквадор 40 см)
2900 ₽
Букет из 15 роз Венделла под ленту (розы Эквадор 40 см)
2900 ₽
Букет «В точку» (7 роз)
«В точку» Есть вещи, которые работают не размером — а попаданием. Этот букет с розами именно такой: маленький, тёмно-красный. Заходит в комнату тихо — и сразу становится главным. Букет-комплимент для тех случаев, когда большой жест был бы уже пе...
971 ₽
Розы Эквадор "Родос", красный 40/50 см. под ленту
175 ₽
Шляпная коробка "Комета"
12750 ₽
Коробка с лилией "Сиреневый сад"
12250 ₽
Розы ""Пинк Экспрешн" пионовидные (Эквадор), поштучно под ленту
311 ₽
Композиция в аквабоксе "Романтическая пастораль"
5150 ₽
Композиция в аквабоксе "Золотой закат"
4242 ₽
Букет для выхода в свет - «Главный Экспонат»
Если ты планируешь зайти в помещение и сделать так, чтобы все присутствующие почувствовали себя массовкой, то букет Главный Экспонат — твой легальный чит-код на доминирование. Это не просто флористика, а мощный инструмент управления вниманием в...
5250 ₽
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Новосибирск, Вокзальная магистраль, 2этаж цокольный
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (383) 218-41-56
Телефон нөмірін көрсету
buketopt.ru

Жұмыс уақыты

Ертеңге дейін жабық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Площадь Гарина-Михайловского
106 м
2
Площадь Гарина-МихайловскогоПлощадь ЛенинаКрасный проспект
Вокзал Новосибирск-Главный
185 м
4
Вокзал Новосибирск-ГлавныйАвтостанция Ж/Д вокзал НовосибирскНовосибирск-главныйЦУМУлица Челюскинцев
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тұрақ
Құттықтау ашықхаттары
Флорариум
Үйлену тойының флористикасы
Жеткізу
Өзі тасымалдау
Сыйлық қаптамасы
Жұмсақ ойыншықтар
Мүгедектер арбасында үй-жайға кіруге қолжетімділік:Қол жетімді емес
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу, онлайн
Науқандар:жеңілдіктер, науқандар, бонустар, арнайы ұсыныстар, сыйлықтар
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Ұйым иесі ақпараттың өзектілігін бақылап отырады

Келушілер саны және жұмыс кестесі

20:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

БукетОпт
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,2
БукетОпт
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,1
БукетОпт
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,2
БукетОпт
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,0
БукетОпт
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,2
БукетОпт
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,1
БукетОпт
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,3
Flo fresh flowers
Гүлдер дүкені
Рейтинг 2,6
БукетОпт
Гүлдер дүкені
Рейтинг 4,4
La Rose
Гүлдер дүкені
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,0
119 баға
Осы орында бағалаңыз

52 пікір

Әдепкі бойынша
Сергей Прудник
4 деңгейлі қала білгірі
26 сәуір 2025
Здравствуйте, был проездом в нашем городе а зашёл в восточный магазин букет опт отличный выбор прекраснейшее качество цветы ехали со мной два дня и доехали девушка рада теперь сама просто прекрасный все вежливые отличные заботливые обслужили как говорится повышенному уровню а потратил всего 1.000 руб
1
Ұйым жауабын қарау
Алина Б.
5 деңгейлі қала білгірі
4 мамыр
Покупали очень красивый букет хризантем, но не тут то было. Букет на утро начал вять, появился запах болота, стебли по ощущениям были в тине. На второй день букет полностью завял. Помимо этого, персонал грубый. Очень жаль за выброшенные деньги на ветер
1
Ұйым жауабын қарау
Влад Вантаминов
4 деңгейлі қала білгірі
22 мамыр 2025
22.05.2025 Приехали мы значит купить пару букетов,поприветствовал нас флорист все хорошо,вроде бы. Мы стояли выбирали цветы,флорист нам сама сказала,как выберите цветы,позовите меня я вам их достану. После чего начала разговаривать по телефону и как-то не хотелось её прерывать,но когда уже прошло минут 5,Я вежливо попросил её,может ли она подойти к нам,пожалуйста (т.к время уже поджимало и мы опаздывали). На что она ответила с недовольным лицом.»Я вообще-то с директором разговариваю» Подождали ещё пару минут,разговор не закончился и мы ушли…. А начиналось так красиво)
1
1
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі