Іздеу
Маршруты
Карты · Кстово · Тез тамақтану

Bon appetit

Рейтинг 4,3
144 баға
Бұдан былай жұмыс істемейді
+7 (960) 199-26-77
Телефон нөмірін көрсету
Кстово, площадь Ленина, 3Б
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Тез тамақтану Bon appetit, Кстово, фото
Тез тамақтану Bon appetit, Кстово, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
11
Пікірлер
62
Ерекшеліктер

Мекенжай

Кстово, площадь Ленина, 3Б
Бағыт

Контактілер

+7 (960) 199-26-77
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Площадь Ленина
178 м
3
Площадь ЛенинаМагистральная улицаЛасточкаЗавод Агат
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

13:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 4,3
144 баға
Осы орында бағалаңыз

62 пікір

Әдепкі бойынша
Андрей Недоговоров
10 деңгейлі қала білгірі
9 маусым 2025
Приехали с друзьями из другого города в Бон Аппетит на Чванова, к сожалению там по техническим причинам шаурму во время нашего приезда не делали, сказали, что у них есть вторая точка за атоллом, куда мы и направились, ожидая, что будет наивкуснейшая шаурма, вкус которой был великолепен с 2017 года. По итогу взяли шаурму мини с курицей и стандарт со свининой. Шаурма с курицей - пересоленая, но в целом съедобная, шаурма со свининой - запах либо неготового, либо тухлого мяса, после первого укуса она отправилась в помойку. К сожалению, поездка из Нижнего Новгорода за этой шаурмой успехом не увенчалась. Номер заказа 147, дата 08.06.2025 Прошу руководство и собственника обратить внимание на качество шаурмы на данной точке, на Чванова всегда все было супер, здесь - отвратительно, стыдно перед друзьями, которым решил показать данное заведение.
4
1
Дарина Александрова
4 деңгейлі қала білгірі
4 мамыр 2025
Купили обычную шаурму с курицей, она сразу холодная после получения, после того как попробовали поняли что шаурма очень острая и внутри видно что много черного перца, такого здесь ещё никогда не было. Администратор начал спорить и не вежливо общаться хотя ей просто сказали что шаурма острая хотя так не было ни разу .Очень расстроены, больше сюда не вернемся.
5
Андрей Терин
7 деңгейлі қала білгірі
30 маусым 2025
Очень хорошее место,всегда вкусная и свежая шаурма✊ атмосфера классная и персонал всегда вежливый, рекомендую посетить, попробовать шаурму, люля и многое другое😎
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі