Іздеу
Маршруты
Карты · Киров · Мал дәрігерлік клиника

Биосфера

Рейтинг 4,7
223 баға
Жабылуына дейін 18 мин
+7 (8332) 44-27-97
Телефон нөмірін көрсету
Киров, улица Чернышевского, 7
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Мал дәрігерлік клиника Биосфера, Киров, фото
Мал дәрігерлік клиника Биосфера, Киров, фото
Тағы 21
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Жаңалықтар
1
Фотосурет
31
Пікірлер
78
Филиалдар
Ерекшеліктер

Тауарлар мен қызметтер

15 маусым жаңартылды
Рентген-снимок животного до 5кг (1 снимок)
700 ₽
УЗИ исследование одной системы
800 ₽
ЭХО-кардиография
900 ₽
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Киров, улица Чернышевского, 7
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

Регистратура
+7 (8332) 44-27-97
Телефон нөмірін көрсету
биосферавет.рф

Жұмыс уақыты

Жабылуына дейін 18 мин
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Улица Чернышевского
430 м
4
Улица ЧернышевскогоДом дружбы народов9 кмУлица ДзержинскогоЛенинградская улица
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Алдын ала жазылу
Өзі тасымалдау
Итпен мүмкін
Қызметтер:ветаптека, жануарларға арналған қонақ үй, анықтамалар мен сертификаттар беру, шаш қию, кастрация/стерилизация, паразиттерден өңдеу, груминг, тұмсықты кесу, ұйықтату, кремация(өлік өртеу), чиптеу, вакцинация, оксигенотерапия, стационар
Дәрігерлер:акушер/гинеколог, құстарды емдеу бойынша, дерматолог/аллерголог, терапевт, анестезиолог, емдәмші, хирург, кардиолог, офтальмолог, эндокринолог, реаниматолог, онколог, стоматолог, мінез-құлықты түзету бойынша, патологоанатом, сирек кездесетін жануарлар түрлерін емдеу бойынша, кеміргіштерді емдеу бойынша, бауырымен жорғалаушыларды емдеу бойынша, рентген
Жануарлармен кіру:барлық жануарларға рұқсат берілген
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

20:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Биосфера
Рейтинг 4,8
Вместе с верным другом
Рейтинг 5,0
Зоо43
Рейтинг 5,0
Рейтинг 4,7
223 баға
Осы орында бағалаңыз

78 пікір

Әдепкі бойынша
Инкогнито 3609
3 деңгейлі қала білгірі
17 ақпан 2025
Очень рекомендую клинику! У меня слабо социализированный пёс - новые места и люди всегда стресс как для него так и для меня. Заранее пришла оформила документы перед прививкой, объяснив ситуацию. Через час пришли с собакой. Пока одевала бахилы - администратор спокойно сходила сообщила доктору что мы тут. Врач нас встретил сказал- проходите. Я сказала что не успела намордник одеть, куда встать, как? Он сказал:" просто проходите у меня все готово". Мы зашли в кабинет, спокойно получили прививку за секунды. Ни я ни пес не успели ни напрячься, ни испугаться, ни стрессонуть. Как суперски сработали сотрудники - восхищение!!! Впервые улыбалась и не трясло в незнакомом месте. Ребята, девчата спасибо вам огромное!!!
Ұйым жауабын қарау
Софа Софа
2 деңгейлі қала білгірі
3 маусым
Здравствуйте! Пишу отзыв по поводу котёнка. На ресепшене работает отвратительный администратор, говорит сквозь зубы с кислым лицом. Как будто её здесь заставляют работать По цене с ориентировать не может , сразу передает трубку доктору. Врач молчаливый , на все вопросы отвечает с ухмылкой. Пока его не спросишь ничего не говорит. По итогу отвезли в государственную клинику и сказали , что время потеряно и котёнку не помочь...
Veronika R.
4 деңгейлі қала білгірі
29 қаңтар
Ужасная клиника, особенно врач мужчина, обратились с проблемой что кота тошнило, ничего не ел, из за чего очень сильно исхудал, в первое посещение все отлично принимала женщина, вежливо расспросила, сделала уколы, взяла анализы. На следующий день пришли к тому самому мужчине, врач молча померял температуру, поставил капельницу и ушел! УШЕЛ! Мы остались стоять и держать кота пока не пришла медсестра, когда врач вернулся спросили что за диагноз хотя бы, он усмехнулся и что то продолжил искать в компьютере! Спросили про анализы, ответ «норм». Ужасное отношение! Спросили что нам дальше делать, сказал улыбнувшись, идти на следующий прием, завтра!!! Каждый прием платили непонятно за что и коту легче не становилось. В итоге больше мы в эту клинику не ходили и не пойдем никогда! Кота вылечили сами, после того как кота за шкирку держал врач, хочется так же поступить с этим мужчиной! Не лечат, а колечат! Жалко тех 10тыс. За ДВА приема что мы им подарили!
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі