Іздеу
Маршруты
Карты · Мәскеу · Ұялы байланыс операторы

билайн

Рейтинг 3,6
184 баға
21:00-ге дейін ашық
8 (800) 700-06-11
Телефон нөмірін көрсету
Москва, Братиславская улица, 14
Сақтау
Сайтқа өту
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Ұялы байланыс операторы билайн, Мәскеу, фото
Ұялы байланыс операторы билайн, Мәскеу, фото
Тағы 26
говори безлимитно в билайне
Толығырақ
Шолу
Тауарлар мен қызметтер
Фотосурет
36
Пікірлер
98
Филиалдар
Ерекшеліктер

Витрина

говори безлимитно в билайне
обнови свой смартфон
подключи онлайн
с бонусными ГБ каждый месяц
подключи с выгодой
подключи с выгодой
Подключи с выгодой
подбери устройство под любые задачи
подключи онлайн
Барлық тауарлар мен қызметтерді қарау

Мекенжай

Москва, Братиславская улица, 14
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

8 (800) 700-06-11
Телефон нөмірін көрсету
www.beeline.ru

Жұмыс уақыты

21:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі
Барлық желі бөлімшелері

Жету жолы

Братиславская
191 м
2
БратиславскаяМарьиноЛюблино
Братиславская улица
154 м
4
Братиславская улицаМетро БратиславскаяМячковский бульвар, 8Улица Перерва, 58Новомарьинская улица, 16
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Жеткізу
Төлем тәсілі:қолма-қол ақшалай, картамен төлеу
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Акция
Панорама
Компанияны Яндекс Карты сервисінде жарнамалау

Келушілер саны және жұмыс кестесі

13:00Әдетте орташа жүктемелілік
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
Рейтинг 3,6
184 баға
Осы орында бағалаңыз

98 пікір

Әдепкі бойынша
М. К.
7 деңгейлі қала білгірі
24 ақпан 2025
Качественное и быстрое обслуживание если вопрос не сложный. Предлагают всё и довольно выгодно, скидки акции что пожелаешь, даже того что у них нет))) Обращался за подключением домашнего интернета подключили за 50руб. в мес. да ещё и скидку на тариф сделали 50%. Будем тестировать)
Ұйым жауабын қарау
В.
8 деңгейлі қала білгірі
24 наурыз
Сказочное место. Вы бы хотя бы между собой стандарт ответов придумали , а то один говорит одно, другой другое. Перешла с мегафона ради того чтобы иметь 2 симки , но на одном номере. Данную опцию мне подтвердили операторы, даже переходя на номер мне сказали что возможно это сделать.. ну пришла я за данной услугой, а мне сказали приостановлена выдача сим-карт , делайте в приложении есим себе. Это как понять? Почему приостановлено именно у вас? Наверное потому что на часах было 20:50 И никто не хотел делать?? Перезвонила операторам, они сказали сменить салон, потому что это не так! Ну и зачем тогда вы там работаете ? Делать легкие услуги и не напрягаться под вечер? Бардак !
Ұйым жауабын қарау
Ангелина П.
4 деңгейлі қала білгірі
4 қараша 2025
Приобрели телефон в данном месте Realme c75. Сотрудники утверждали что новая модель, не боится влаги и даже можно варить в супе. В первый месяц телефон уже начал притормаживать, жить своей жизнью, входить в разные приложения, а в дождь упало пару капель и сенсор перестал работать! Сдали обратно в это месте на диагностику, сказали что все проверят и позвонят в течение 2 недель. В итоге, прошло 2 недели, звонка не поступило, зашли уже сами за телефоном, сказали что ничего не обнаружено и просто сбросили до заводских настроек. Телефон по-прежнему тормозит и имеет ряд минусов. Обратно телефон не принимают! Не советую что то брать там!
Ұйым жауабын қарау
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі