Іздеу
Маршруты
Карты · Омбы · Қас және кірпік салоны

Beysenbaeva_studio

28 пікір
Ұйым көшіп кетті
+7 (953) 398-27-43
Телефон нөмірін көрсету
Омск, улица Ленина, 20 · офис 307, этаж 3
Жаңа мекен-жайды: Омск, улица Фрунзе, 1, корп. 4
Өту
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Қас және кірпік салоны Beysenbaeva_studio, Омбы, фото
Тағы 32
Шолу
Жаңалықтар
1
Фотосурет
42
Пікірлер
28
Ерекшеліктер

Мекенжай

Ұйым келесі мекен-жайға көшті:
Омск, улица Фрунзе, 1, корп. 4

Контактілер

+7 (953) 398-27-43
Телефон нөмірін көрсету
vk.link

Жұмыс уақыты

Жұмыс кестесі көрсетілмеген
Қосу

Жету жолы

Краеведческий музей
21 м
4
Краеведческий музейПартизанская улицаПлощадь ЛенинаЛюбинский проспектТеатральная площадь
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Wi-Fi
Тұрақ
Велосипед тұрағы
Алдын ала жазылу
Сыйлық сертификаты
Төлем тәсілі:онлайн, QR-код, қолма-қол ақшалай, байланыссыз төлем, банктік аударым бойынша, Жылдам төлем жүйесі, картамен төлеу, несие картасымен төлеу
Науқандар:бонустар, арнайы ұсыныстар, жеңілдіктер, науқандар, сыйлықтар
Мүгедектер арбасында кіруге қолжетімділік:қол жетімді емес
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?
Осы орында бағалаңыз

28 пікір

Әдепкі бойынша
Kiki28
2 деңгейлі қала білгірі
28 желтоқсан 2025
Просто лучшая! Попала к Сание случайно, ещё в далёком 2017, доверилась ей полностью сделать ресницы перед свадьбой, и вот оно, я нашла идеального мастера! Сания очень приятная девушка, всегда учтёт пожелание клиенток, у неё красивая студия, это действительно алмаз в lash индустрии (я делала наращивание в разных местах и знаю, о чем говорю). Поставила бы миллион из десяти, если бы было можно. Если хотите потрясающие и крепкие ресницы - вам сюда 🤍
1
Ангелина
4 деңгейлі қала білгірі
15 наурыз
Очень рекомендую мастера Санию, наращивание ресниц сделано на высшем уровне!🤗Комфортная атмосфера в салоне, улыбка в глазах мастера, приятное общение, любовь к своему делу ! Всё чётко, наращивание ресниц выше любых похвал!🤩 Спасибо за Ваш бесценный труд, желаю дальнейших успехов в сфере красоты! Рекомендую! 🌸❤️
1
Анна М.
2 деңгейлі қала білгірі
19 қазан 2025
Всё понравилось. Вежливый мастер. Очень удобная кушетка. Наращивание прошло очень комфортно, на следующий день также не было неприятных ощущений, ожога от испарений клея не было. Для меня это важно, так как у меня чувствительные и приоткрывающиеся глазки. Выглядели реснички так, как и хотела, спасибо мастеру за хороший подбор изгиба и эффекта. Также хочу отметить отличную носку, делала наращивание на море, и при наличии постоянного контакта с солёной водой, ресницы повели себя очень достойно. Не делаю наращивание на постоянной основе, но в отпуск или на мероприятие теперь только сюда.
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі