Іздеу
Маршруты
Карты · Омбы · Автомобильдік қосалқы бөлшектер және тауарлардүкені

Авторадуга

Рейтинг 4,3
924 баға
09:00-ге дейін жабық
+7 (3812) 34-34-34
Телефон нөмірін көрсету
Омск, улица 10 лет Октября, 180
Сақтау
Заттаңба

Фото немесе видео қосу

Автомобильдік қосалқы бөлшектер және тауарлардүкені Авторадуга, Омбы, фото
Автомобильдік қосалқы бөлшектер және тауарлардүкені Авторадуга, Омбы, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
11
Пікірлер
310
Ерекшеліктер

Мекенжай

Омск, улица 10 лет Октября, 180
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (3812) 34-34-34
Телефон нөмірін көрсету
avtoradugaomsk55.ru

Жұмыс уақыты

09:00-ге дейін жабық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Автомир
105 м
4
АвтомирПАТП № 1По требованиюАвтосервисЗавод имени Попова
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Өзі тасымалдау
Автомобильдер:япон, еуропалық, корей, отандық, жеңіл
Автомобиль маркасы:корей, япондық, жеңіл
Ұйым туралы толығырақ
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

01:00Жабық
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Нильсон Авто
Рейтинг 4,4
Империя Колодок
Рейтинг 4,3
Глушитель55
Рейтинг 4,8
Виадук
Рейтинг 4,6
А Сервис
Рейтинг 4,2
Рейтинг 4,3
924 баға
Осы орында бағалаңыз

310 пікір

Әдепкі бойынша
Александр Фролов
8 деңгейлі қала білгірі
28 желтоқсан 2025
Часто не бывает того что нужно. Может специфика авто. Но покупал у них двс QG15DE я выбрал из 3 или 4. Мне все показали без проблем. Плюс ставили когда был нюанс с рулевой рейкой. Что относительно угла колес руль не правильно поставил парень в их сервисе. Но развал все решил. На двс дали гарантию масло и обслуживание делал у них. После гарантии авто с успехом ездил около 4х лет затем продал, так как обновился. Такой мой опыт с ними.
1
Ұйым жауабын қарау
Александр П.
5 деңгейлі қала білгірі
22 тамыз 2025
Обслуживание мягко говоря не очень. Сотрудники грубые. Купил накладку на торпедо(не подошла по цвету), отказывались возвращать, пытаясь меня выставить дураком. Хотя по закону обязаны вернуть в течение 14 дней!! И не важно почему я её возвращаю!! По итогу с кислой миной оформили мне возврат. Надо быть более приветливыми и не строить из себя боссов!!! Тогда возможно и покупатель будет намного меньше писать негативных отзывов!!!
3
1
Алексей Толмачëв
12 деңгейлі қала білгірі
18 қаңтар
Неоднократно обращаемся с коллегами, всё хорошо! Рекомендую! Жаль доставку не могут делать, всегда приходится ездить за запчастями, может рассмотрите ?! И вопрос зачем вы зовете смотреть на запчасти в склад?!😁😁🤣 Будто там можно определить состояние…🤣 Вся надежда на ваших поставщиков и вашу честность. Думаю был бы хоть один не решеный с вами вопрос, больше бы не приехал никогда!
Ұйым жауабын қарау
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі