Іздеу
Маршруты
Карты · Алексин · Автобустық билеттер

АвтоЛайн

Рейтинг 4,0
514 баға
18:00-ге дейін ашық
+7 (48753) 5-55-00
Телефон нөмірін көрсету
Алексин, улица Чехова, 18Б
Сақтау

Фото немесе видео қосу

Автобустық билеттер АвтоЛайн, Алексин, фото
Автобустық билеттер АвтоЛайн, Алексин, фото
Тағы 1
Шолу
Фотосурет
11
Пікірлер
156
Ерекшеліктер

Мекенжай

Алексин, улица Чехова, 18Б
Кіретін есіктерді көрсету
Бағыт

Контактілер

+7 (48753) 5-55-00
Телефон нөмірін көрсету

Жұмыс уақыты

18:00-ге дейін ашық
Жұмыс кестесі

Жету жолы

Алексин – Микрорайон Петровский
8 м
3
Алексин – Микрорайон ПетровскийСтадионДом бытаПереезд
Тұрақтарды көрсету

Ерекшеліктер

Картамен төлеу
Тасымалдау түрлері:қалааралық
Ұйым туралы толығырақ
Панорама
Сіз осы ұйымның иесісіз бе?

Келушілер саны және жұмыс кестесі

07:00Әдетте келушілер көп
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс

Жанындағы ұқсас орындар

Автостанция Алексин
Автовокзал, автостанция
Рейтинг 3,8
Авто-Плюс
Автомобильдік жүк тасымалдаулары
Рейтинг 3,1
автокасса Алексин - 2-й микрорайон
Автовокзал, автостанция
Рейтинг 4,3
автостанция Таруса
Автовокзал, автостанция
Рейтинг 4,2
Автостанция Протвино
Автовокзал, автостанция
Рейтинг 2,9
автостанция Ферзиково
Автовокзал, автостанция
Рейтинг 2,9
Автовокзал
Автовокзал, автостанция
Рейтинг 3,7
Ферзиковское АТП
Автокөлік кәсіпорны, автобаза
Рейтинг 2,5
Рейтинг 4,0
514 баға
Осы орында бағалаңыз

156 пікір

Әдепкі бойынша
Olga
16 деңгейлі қала білгірі
15 наурыз 2025
Автолайн ходит по расписанию, билеты можно купить,в салоне свободно, есть места, ездили на буднях. Не знаю, как по выходным. Говорят, что труднее с билетами. Очень красивые места, на Симферопольском шоссе пробок не было, ехали вдали от городов. Шоссе хорошо отремонтировано,полосы хорошо разделены. Ехали от Красногвардейской, нужно обязательно паспорта во время поездки, идёт тщательная проверка. Ехали очень приятно. Пробка может быть только на окружной
2
Татьяна Д.
2 деңгейлі қала білгірі
11 шілде 2025
Добрый день! Не могу поставить 4 или 5 звёзд. Цена за билет выросла на половину , а условия не улучшились! Кресла неудобные: либо высокие сидения (ноги болтаются), либо колени упираются в кресло соседа и приходится сидеть криво. А, в пути находиться 3,5 - 4 часа, с постоянными "пробками". Каждая поездка полный. Стресс! За такую цену билета получаешь стресс и физический, и моральный! Не надо издеваться над людьми, они этого не заслужили.
5
Маргарита Литвинова
10 деңгейлі қала білгірі
3 қазан 2025
Доодны были поехать на рейсе в 17:30 с красногвардейской, проехали пол часа и автобус сломался на МКАДе. Запасной автобус отправили аж с Алексина, вы серьезно?! Ждать автобус 2 часа чтобы потом ещё ехать 4 часа. Отвратительное отношение к людям
5
1
Жарнаманы орналастыру
Қате туралы хабарлау
Көмек
Сервистер
Бағыттар
Кептелістер
Yandex Map Editor
Метроның сызбасы
Картаны жасау
Карты сервисінің API
Жеке
Бетбелгілер мен көлігім
Менің пікірлерім
Менің карталарым
Баптаулар
Бизнес үшін
Жеке кабинет
Карты сервисіндегі жарнама
Өз ұйымыңды қосу
Қызмет туралы
Пайдаланушы келісімі
Ұялы қолданба
Яндекс Карты — қай жерде тамақтанатыныңызды, қайда баратыныңызды, не істейтініңізді таңдаңыз.
© 2001–2026 «Яндекс» ЖШҚ
Деректер көзі